Şampiyon dizisi kıyafet sponsorları

Photo of author

By Bilgio.Net

Şampiyon dizisinde Fırat, Suna ve Neslihan’ın giydiği kıyafetlerin ne marka olduğu izleyiciler tarafından merak edilmektedir. Şampiyon dizisi kıyafet sponsorlarını merak ediyorsanız okumaya devam ediniz…

Şampiyon dizisinin konusu

Şampiyon dizisinin baş karakteri Tolgahan Sayışman’ın canlandırdığı Fırat karakteridir. Lakabı Kafkas tır. Bir gün boks maçında rakibini yanlışlıkla öldür. Şampiyon olmuştur ama mesleğine olan aşkını yitirmiştir.

Aynı gün hamile karısını yitirmiş, yeni doğan oğlu Güneş ile başbaşa kalmıştır. Vicdan azabı çeken Fırat yıllar sonra yeniden ringlere dönmek zorunda kalır. Oğlu Güneş hastadır, çaresizlik nedeniyle 7 yaşındaki oğlu için yeniden boks yapmak zorundadır.

Şampiyon dizisi kıyafetleri

Şampiyon dizisinin kıyafetleri genellikle sportif ve rahat kıyafetlerdir. Fırat’ı genellikle kapşonlu eşofmanla görüyoruz. Bu aralar ayrıca oduncu gömleği de dizide kullanılıyor. Suna karakteri ise belki de kıyafet konusunda en dikkat çeken ve en fazla seçenekle giyinen ismi.

Şampiyon dizisi
Dizide Erdal Özyağcılar Yaman karakterini canlandırıyor ve rahat gömlekler giyiyor. Güneş ve Neslihan çocuk-genç giyiminden örnekler veriyorlar.

Hangi oyuncu hangi bölümde hangi marka kıyafetleri giyiyor bunları en detaylı olarak kostüm ekibi bilmektedir. Aşağıda kostüm ekibinin isimleri yer almaktadır.

Bu kişileri sosyal medyadan ekleyip kıyafet hakkında sorularınızı iletebilirsiniz.

Kostüm ekibi

Göltuğ örs şahin
Melike palak
Büşra yumşak
Hilal adioğlu
Ezgi kaktın

Şampiyon dizisi kıyafet sponsorları

Şampiyon dizisi kıyafet sponsorları oldukça fazla. Aşağıda listesi verilmektedir.

Efor

Lufian
adl
Love my body
Loft
Colins
Batık
Tiffany tomato
Nocturne
Gusto
Modacrise
Panço
Slazenger
Bo brandlifting
Di fashionbranding
Opiopr
Bize fashion
Coquet accessories


Bsb
Dagi
Collare
Magic form
So chic
Fever
Biella
Naramaxx
Sinek stre
Miss istanbul
Late.ist
Tudors
Lu
3z agency
3p
Müjde
Dündar

Yorum yapın