Muammer Memiş’in yeni kitabı Çatlaklar Hayallerin Peşinde Çıktı

Photo of author

By Bilgio.Net

Sosyal medyada “nekreyazar” mahlası ile bilenen yazar Muammer Memiş’in yeni Kitabı “Çatlaklar- Hayallerinin Peşinde”, Akis yayınları etiketiyle okuyucuların beğenisine sunuldu. Kalitesi ve farklı dizaynıyla film afişlerini andıran kapak tasarımı, raflarda bile dikkat çekiyor. Yıllardır yazarlara Sosyal medya danışmanlığı ve kitap tanıtım konusunda yardımcı olan yazar Muammer Memiş, kitabın kapağında sosyal medyada bilinen isimlerin desteğini almış ve ortaya ilk baktığınız anda yüzünüzde kendiliğinden ortaya çıkıveren bir gülümseme kondurmayı başarmış.

Çatlaklar Hayallerin Peşinde
“Çataklar- Hayallerinin Peşinde” bir arayışın kitabı; kaybedildiği için özlenen ama bulunacağından hiç umut kesilmeyenin arayışı. Güneşin sadece cildimizi değil ruhumuzu ısıttığı, yağmurun betona değil toprağa düştüğü, toprağın sadece tapulu arsa değil, üzerinde top oynanan, ilmekleri sökülmüş eski halıların serilip doyumsuz sohbetlerin edildiği kısaca yaşanan ve yaşatan mekanlar olduğu o zamanların özlemi ile yazılmış. Kitabın kahramanları gündelik hatta sıradan görünen maceralarında, insanın en yüce ve sıra dışı değerlerine ulaşıyor ve yazarın usta kalemiyle unutmaya yüz tutan; dostluk, güven samimiyet gibi duyguları okuyuculara da alabildiğince yaşatıyorlar.

Yeraltı edebiyatının ruhlara verdiği belki de vermeye çalıştığı kasvete, kendine Gökyüzü Edebiyatı diyen bu kitap, coşkuyla umutla ve mutlulukla cevap veriyor.
Yüzünüze güneşe, ruhunuzu umuda ve huzura dönebilmek için yaşadığımız çağda en ihtiyaç olan zamanda yanı başınızdaki kılavuzunuz olacak bir kitap.

Muammer MemişMuammer Memiş Kimdir?

1996 Samsun doğumlu. İlkokula köyde başlamış, üç sene
sonra İstanbul’a taşındığında nüfus cüzdanı olmadığı için ilkoku-
la tekrar birinci sınıftan başlamak zorunda kalmış. Böylece onbir
sene ilkokul ve ortaokul süreci devam etmiş. Halen eğitimine de-
vam ediyor ve hayatını idame ettirmek için bir tekstil firmasında
çalışıyor, sosyal medya yönetimi ve yazar danışmanlığı yapıyor.

Hayali, yarım bıraktığı eğitimine devam etmek ve Türk Dili
Ve Edebiyatı üzerinde uzmanlaşmak. Zor virajlardan geçtiği ha-
yatını, bundan sonra hedeflerine adayarak, üreterek, yazarak, dü-
şünerek ve düşündürerek geçirmek istiyor.

Satış Linki: https://m.kitapyurdu.com/index.php?route=products/productdetail&product_id=535003

Bu kitabın bütün geliri Lösemili çocuklar ve sokakta kalan insanlar için bağışlanacaktır.

Yorum yapın