Mucize doktor Beliz’in kıyafetleri

Photo of author

By Bilgio.Net

Mucize doktor dizisindeki Beliz’in kıyafetleri genellikle dikkat çekicidir. Dizide Beliz’in üvey annesini oynayan Kıvılcım’ın kıyafetleri ise biraz abartılı seçilmiştir. Aşağıdaki resimde Kıvılcım ve Beliz “gergin” bir buluşma için biraraya gelmiştir.

Bazı izleyiciler Mucize Doktor dizisindeki Kıvılcım ve Beliz’in hastanedeki görevlerinin ne olduğunu bilmemektedirler. Çünkü bu iki karakter dizide çok az rol almakta ama iddialı kıyafetleri nedeniyle akılda kalmaktadırlar.

Dizide Beliz hastanenin sahibini oynuyor. Aynı zamanda Ferman’ın sevgilisi ve asıl mesleği de avukatlık. Yani genç ve güzel olduğu kadar zengin ve kariyer sahibi. Senaryo gereği iyi ahlaka sahip ve elindeki imkanları kötülük için kullanmıyor, etik değerler taşıyor.

Kıvılcım ise hırslı ve istekleri doğrultusunda her türlü ahlaki değeri ayaklar altına alabilecek kafa yapısına sahip. Aşırı abartılı kıyafetler giymesi aslında onun cüretkar yönünü vurguluyor.

Gelelim bu iki karakterin dizideki fonksiyonuna… Dizi bir doktor dizisi olduğundan genelde konular doktorlar ve hastalar çerçevesinde ilerlemektedir. Kıvılcım ve Beliz’in her bölümde ufak birer rolü olmaktadır.

İşin aslı bu iki karakter daha çok dizinin kıyafet sponsorları için senaryoya eklenmiştir. Çünkü doktorların kıyafetleri bellidir ve çoğunlukla önlük giyerler. Beliz ve Kıvılcım ise her bölüm şık ve dikkat çekici kıyafetlerle karşımıza çıkmakta, bazı takıların izleyiciler tarafından fark edilmesini sağlamaktadırlar.

Örneğin aşağıdaki sahnede kamera Beliz’in eline zoomlanmış ve iri taşlı pırlanta yüzük öne çıkarılmıştır.

Mucize doktor Beliz’in kıyafetleri

Mucize doktor dizisinin sponsor sorumluları Canel Güney ve Sinem Us Beliz’in kıyafetlerini aşağıdaki sponsor markaların ürünleri arasından seçmektedirler.

Mucize doktor Beliz’in kıyafetleri genellikle;

Mango

İla

Modalogy

Jimmy Key

Perspective

Adl

Gusto

Love My Body

Oxxo

Gibi markalar arasından seçilmekte, bazı takılar Kısmet By Milka ürünleri arasından seçilmektedir. Şık kıyafetlerin bazılarında Tuba Ergin imzası bulunmaktadır.

Mucize Doktor kıyafet sponsorları

Ziyaretçilerimiz doğal olarak Beliz hangi bölümde hangi marka kıyafet giydi, bunu merak etmektedir. Mucize doktor dizisi kıyafet sponsorları listesi bir hayli kabarık olduğundan Beliz’in kıyafetlerini bölüm bölüm takip etmek kolay değildir. Ama bunun için bir ipucu verebiliriz.

Dizinin kostüm ekibine sosyal medyadan olaşarak Beliz’in kıyafetlerini sorabilirsiniz.

Mucize Doktor kostüm ekibi

Sema Ceylan

Tuba Karaoğlu

Beyza Doluca

İlke Tuhta

Kübra Talay

 

 

 

Yorum yapın