Özel Arçelik Servis İstanbul’da Hizmetinizde!

Photo of author

By Bilgio.Net

Beyaz eşya teknolojisini yakında takip eden biri olarak Arçelik markasına sonsuz güven duygusu besliyorum. Uzun ömürlü ve garantili ürünleri ile birlikte müşteri memnuniyetinin onlar için ne kadar büyük bir önem arz ettiğini de çok ama çok iyi biliyorum. Bir de servis hizmetleri var ve aslında bugün sizlere bahsetmek istediğim en önemli unsurlardan bir tanesi de kesinlikle budur.

Özel Arçelik Servis İstanbul ismini daha önce duymayanlar için detaylı bir şekilde aktarmak isterim. En kalabalık kadroya sahip firmalardan biri ve bu kalabalık kadro sayesinde eminim daha hızlı hareket ediyorlar. Özel servis olmaları sizi endişelendiriyor olabilir ancak basit ve zayıf bir ön yargı olduğunu düşünüyorum.
Bir şans verildiğinde ne kadar kaliteli ve iyi işler yapabileceklerini sizler de kendi gözleriniz ile göreceksiniz.

İşini iyi yapan bu deneyim sahibi kadro, aynı zamanda kurum içi eğitim desteği ile de daha kusursuz bir seviyeye ulaşıyor. Elbette bu seviyede olmak kolay bir şey değil ve zaten kısa süre içerisinde elde ettiklerini söylemek de haksızlık olacaktır.

Garantili yedek parça desteği ve bakım hizmetleri ile birlikte ürünlerinize can verecek olan bu ekibi sizler de hemen şimdi arayabilir ve randevu talebi oluşturabilirsiniz. Güler yüzlü çağrı merkezi çalışanları ile birlikte çok daha ilgili ve keyifli bir süreç de sizleri bekliyor olacaktır.

Yorum yapın