Özel baskılı karton bardak nasıl üretilir ?

Photo of author

By Bilgio.Net

Soğuk içecekler için çeşitli boy ve boyutlarda tek kullanımlık özel baskılı karton bardak nasıl üretilir? Firmaların sunduğu baskı esnekliği sayesinde isteklerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Örneğin büyük bir etkinlik veya parti düzenlediğin de, o kadar büyük bir tutkulu bir çalışma yapılır ki katılanların anısına kazınmış özel baskılı bardaklar da göz ardı edilemez.

Ekonomik açıdan bile, şehrinizi veya kasabanızı her yıl turistlerle dolduran bir organizasyon, derinlemesine bir iletişim sürecini hak eden, neşeli anın anısını yaratabilen, bölgesel bir pazarlama eylemi için bir fırsattır. Kısaca logonun aracı veya kısa bir sembolik ifade olarak oldukça cazip bir seçenektir.

Sağduyulu bir çözüm ama aynı zamanda her bir katılımcıya yönelik, sürdürülebilirliğe saygı duyan, resimler ve metinlerle kişiselleştirilmiş tabak, bardak ve çatal bıçak takımı.

Eko ürünleri sayesinde, maksimum % 30’a varan baskılar için tümü çevre sertifikasına sahip farklı kişiselleştirilmiş tek kullanımlık sofra takımları arasından seçim yapabilirsiniz.

Ne tür olası özel baskılı karton bardak özelleştirmeleri var?

Resimler ve metinlerle kişiselleştirilmiş tabaklar, bardaklar ve çatal bıçak takımları farklı özelleştirme türlerine sahiptir ve ürüne bağlı olarak farklı maliyetler, süreler ve minimum değişkenlerle farklı baskı teknolojileri kullanılır;

Kâğıt hamuru plakaları, kenarda lazer baskı ile özelleştirilebilir; lazer baskı, yüksek hızda iyi baskı kalitesi sağlar.

Dışı ofset baskılı özel baskılı karton bardak sıcak içecekler için bardaklar; ofset baskı mümkün olan en yüksek tanımlamayı sağlar.

Soğuk içecekler için dışta tampon baskılı malzemeler, hassas malzemeler ve düz olmayan yüzeyler için uygun olan tek tampon baskı gerektirir. Ambalaj filminde fleksografik baskı bulunan çatal bıçak takımları; fleksografik baskı plakalar, matrisler veya klişeler kullanır. Selüloz hamurundaki yemekler. Yuvarlak, kare, dikdörtgen ve ovaldir. Şekerli bademler için kompostlanabilir (mikroorganizmaların ortamın oksijenini kullanarak çöp içerisindeki organik maddeleri biyokimyasal şekillerde ayrıştırmasıdır.) poşetler ve biyolojik olarak parçalanabilir torbalar ve ayrıca geri dönüşüme uygun alışveriş torbaları ve kâğıt torbaları…

Karton Baskı Seçenekleri Nelerdir?

  • Özel baskılı karton bardak
  • Sıcak ve soğuk içecekler için karton bardak
  • Kapaklı veya kapaksız karton bardak

Yorum yapın