Para Kazandiran Oyunlar Mobil Akıllı Telefonlarda

Photo of author

By Bilgio.Net

Boş zamanlarınızda oyun oynayarak ekstra para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Üstelik bu işlemi eğlenerek yapabilirsiniz. Para kazandiran oyunlar mobil dünyanın vazgeçilmezleri haline geldi.

Geçtiğimiz yıl içerisinde çok sayıda kişi bu sayede kazançlarına ek gelir kattılar. Görünen o ki, bu yıl da bu ekstra gelir kapısı kazandıramaya devam ediyor.

Hangi Oyunlarda Para Kazanılabilir?

Elbette her oyun kullanıcılarına kazanç sağlamamakta. Şu durumda bilinmesi gereken hangi oyunlar ile ziyaretçiler aynı zamanda para kazanabiliyor. Oyun oynayarak para kazandıran oyunlardan en çok bilinenleri arasında;

  • Counter Strike Global Offensive
  • Rust
  • H1z1
  • Team Fortress 2
  • PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS
  • SWAGBUCKS

Gibi platformlar yer alır. Bunlardan Swagbucks oyunun yanında anket doldurarak para kazanma vb. türlerden de kullanıcılarına para kazanma imkânı sunuyor. Şimdi bu oyunlar hakkında kısa bilgiler aktarmaya çalışalım.

Counter Strike Global Offensive

Oyun oyna para kazan tarzındaki oyunların en çok bilinenlerinden birisi olan CS:GO ile zaman içerisinde kazandıklarınızı paraya çevirebiliyorsunuz. Oyun içerisinde ilerledikçe tecrübeniz artıyor, rütbeli bir karaktere bürünüyorsunuz. Ortalama 10 zorlu aşamadan sonra yetenekli birer oyuncu olarak değerlendiriliyorsunuz.

Rütbe aldıktan sonra gerçek para değeri olan ve oyun içerisinde meta denilen eşyalara sahip olabilirsiniz. Eşyalar arasında en çok para edenleri bıçaklar. İyi bir bıçak sahibi olmayı başarırsanız 1000Dolardan piyasasını bulabilirsiniz.

Rust

Rust oyunu Steam içerisinde en çok satanlar arasına girmeyi başarmıştır. Üstelik bunu alfa aşamasında olmasına rağmen başarmış durumda.

Genel hatlarıyla oyuna baktığımızda bizlere Minecraft havası katıyor. Oyunda işlenen konu ise hayatta kalma mücadelesi. Başlangıçta vahşi doğada elinizde bir adet meşale, taş, can sağlığı gibi paketler ile başlıyoruz. Bu süreç uzun sürmüyor ve kısa sürede medeniyeti kurmaya koyuluyoruz. Bir açıdan sıfırdan yeni bir toplum kurmak bu oyunda işimiz oluyor.

Bu medeniyeti yapmak çok kolay olmayacak. Sıfırdan başladığımız için, örnek olarak bir balta yapmak ikinci aşamamız oluyor. Sonrasında beslenebilmek için avlanma işlemleri ile devam ediliyor. Zaman içerisinde medeniyetiniz gelişiyor ve silah yapmaya kadar ilerliyorsunuz. Oyuna başlarken herhangi bir sermayenizin olması gerekmiyor. Bu açıdan bakarsak yatirimsiz para kazandiran oyunlar kategorisinde değerlendirilebilen oyunlardan olduğunu söyleyebiliriz. Daha fazla oyun incelemesi görmek için www.trendpara.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın