Aynı ürünü daha ucuza almayı kim istemez. E ticaret siteleri zaten bu işe yarıyor. Mağaza görevlisi, dükkan kirası gibi masrafları olmadığı için imalatçı ile tüketiciye giden yolda az bir fiyat koyarak ürünü daha ucuza almanızı sağlıyorlar.

Ancak yine de halkımızın en az yarısı alışverişlerini çok özel bir durum olmadıkça sadece mağazadan yapmaya devam ediyor. Çünkü karşılarında kanlı canlı bir muhatap görmek istiyorlar.

İnternet alışverişlerine direnmenin en önemli sebebi “güven” sorunudur. Dev e ticaret firmaları bu konuda pek sorun yaşamazken daha küçük ölçektekiler müşterilerine güven sağlama konusunda mücadele etmektedirler.

Patırtı giyim yorumları

Bu yazımda patirti.com güvenilir mi, ürünleri nasıl, iade ve teslimat konusunda sorun olur mu, yorumlarımı yazacağım.

Öncelikle patirti.com un yayın hayatını inceliyorum. İnternet sitesinin alan adı ilk kez 2012 yılının Aralık Ayında kaydedilmiş. Sitenin ana sayfasının otorite puanı Moz kriterlerine göre 29. Kötü değil. Yani bu siteyi mantar gibi açılan e ticaret siteleri ile kıyaslanmayacak kadar iyi. Sitenin internet sıralaması da fena değil.

Şirket faaliyete 2007 yılında geçmiş. İnternetten satış yapmaya da 2013 yılında başlamış. Satışlarını genelde internet üzerinden yapıyor.

Bu verilere bakıldığında patirti.com un güvenli, 3 gün sonra kapanmayacak, kazak sipariş ettiğinizde patlıcan göndermeyecek bir site olduğu görülüyor.

Ürünlerin detayları kısmında kumaş türlerine ilişkin açıklamanın verilmesi ve ürünle ilgili yeterli miktarda detay verilmesini beğendim. Ayrıca teslimat ve iade prosedürünün gayet açıklayıcı şekilde yer alması da gayet güzel.

Yine de daha fazla bilgi almak isteyenler için iletişim bölümünde telefon numaraları yer alıyor.

Giyimde ürün kalitesi ise sosyete pazarı standartlarında. Fiyatlar gayet ucuz ama pahalı markalarda bulduğunuz bazı özellikleri bulamayabilirsiniz. Bununla birlikte sitede abiye kıyafetler de yer alıyor ve tercih ediliyor.

Patırtı.com kimin ?

patırtı.com Muğla esnaflarından Veli DAĞ isimli bir şahsa aittir.

Patırtı üyelik ücretli mi ?

Bildiğim kadarıyla ücretli değil.

Patırtı mankenleri

Aşağıdaki bağlantıdan ilanları takip edebilirsiniz.

https://www.facebook.com/mugla.model.ve.manken.duyurulari/

Sizlerin değerli yorumlarınızı da bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here