Royal Asarlık Beach Nasıl Bir Oteldir?

Photo of author

By Bilgio.Net

Yaz tatili denildiği zaman her yaştan insanın aklına ilk olarak Bodrum gelir. Her ne kadar Bodrum’un pahalı ve kalabalık olduğuna dair birtakım inanışlar olsa da burası popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyecek bir tatil beldesidir.

Takdir edersiniz ki, Bodrum’da çok sayıda konaklama seçeneği mevcuttur. Bilhassa lüks otellerin var olduğu söylenebilir. Bunun yanı sıra, butik oteller de yer alır. Bodrum’un göz kamaştıran otellerinden birisi de kesinlikle royal asarlık beach!

Neden Bodrum’a Gidilmeli?

Bodrum hakkında çok sayıda önyargı bulunuyor. İnsanlar; kazıklanma endişesiyle Bodrum’a gitmekten vazgeçebiliyorlar. Fakat, Bodrum’un olumlu yanları da çok fazla! Bu noktada, Bodrum’u özel kılan detaylardan şu şekilde bahsedebiliriz.

  • Her şeyden önce, Ege ve Akdeniz ikliminin etkisi altındadır. İnsanlar; zannedildiği gibi sıcaktan bunalmazlar. Hatta, genellikle sıcağı hissetmezler. Bunun yanı sıra, nem de rahatsız edici seviyede değildir.
  • Bodrum’un davetkar bir denizinin olduğu bilinir. Bilhassa serin deniz sevenler için harika bir seçenek olduğunu söylemek gerekir.
  • Bodrum; zannedildiği gibi lüks otellerden ibaret değil! Burada bembeyaz evlere rastlamak mümkün! Daracık sokakları, masmavi denizi ve daha birçok detayı ile göz dolduran Bodrum; insanları geldiklerine asla pişman etmeyecek bir tatil beldesidir.
  • Torba, Ortakent, Yalıkavak, Güvercinlik, Gümbet, Turgutreis ve daha birçok tatil beldesinin Bodrum’u özel kıldığından bahsedebiliriz. Bir başka deyişle, Bodrum’un her bir köşesinde tatil yapmanın apayrı bir tadı vardır.
  • Tatil için ayırmış olduğunuz düşük bir bütçeniz varsa gözünüz asla korkmamalı! Bodrum sınırları içerisinde her bütçeye hitap eden konaklama alternatifleri bulabilirsiniz. Ultra her şey dahil konsepti ile hizmet veren bir otelden tutun da maksimum on kişiye hizmet veren uygun fiyatlı bir butik otele kadar farklı konaklama seçeneklerinin olduğunu dile getirebiliriz.
  • Bodrum ile özdeşleşmiş yerlerden birisi de kesinlikle Bodrum Kalesi! Her şeyden önce, buranın tadına doyulmayacak türden bir manzarası vardır. Bilhassa yaz aylarında çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapar. Ay ışığının altındaki kale manzarası eşliğinde bir şeyler yemenin ve içmenin tadına doyulamaz.

Royal Asarlık Beach Neler Vaat Eder?

Royal Asarlık Beach; beş yıldızlı Bodrum otelleri arasındadır. Ultra her şey dahil konsepti ile hizmet verir. Bünyesinde Osmanlı, Çin ve İtalyan mutfaklarına ait lezzetler bulunduran restoranlar vardır. Bunun yanı sıra, çok sayıda barı ile de insanların yeme içme ihtiyaçlarını karşılar. Tesisin belirlemiş olduğu birtakım alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsizdir.

Royal Asarlık Beach; müşterilerinin eğlendirmek ve mutlu etmek adına elinden geleni yapar. Animasyon seçeneklerinin sayısı bir hayli fazladır. Havuz oyunları, dart, spor animasyon, Türk gecesi ve kabare, sketch ve birtakım yarışmalar ile müşterilerin güzel vakit geçirmesi sağlanır. Son olarak, otelde dört ila 11 yaş aralığına hitap eden çocuk oyun alanı ve mini club bulunduğunu söyleyebiliriz.

Yorum yapın