Sadece Kahve Tutkunlarına Özel Uygulama: Frink

Photo of author

By Bilgio.Net

Frink bir kahveseverin en az enfes kokan kahvesi kadar seveceği bir uygulama! Frink’in aylık veya yıllık ödeme planıyla, her kahve siparişinde ödeme yapma derdinden kurtularak sıraya girmeden hızlıca kahve siparişinizi verebilir, üyeliğinizi istediğiniz zaman kolayca iptal edebilirsiniz.

Kahve severler çok iyi bilirler; kahve güne mutlu başlamanın ve gün boyunca olan koşuşturma içinde enerjik kalmamızı sağlamanın anahtarıdır. Toplantılar, sınavlar, projeler, ödevler arasında odaklanabilmek ve tempoyu kaybetmemek için kahve çoğu kişi için pozitif bir başlangıçtır. Tatil günlerimizde evimizde kendi kahvemizi yapıp keyfini çıkarmak çok güzel, ancak dışarıda olduğumuzda veya gün içinde yoğun olduğumuzda da aynı şekilde kahvenin keyfini çıkarmak sanılanın aksine hiç de zor değil. Kahve seviyorsanız ve her an bir bardak kahveniz elinizin altında olsun istiyorsanız Frink uygulaması tam size göre!

Frink Uygulaması Kahveseverler ile Kahve Dükkanlarının Buluşma Noktası

Frink uygulaması, kahve severler ile kahve dükkanlarını buluşturan ilk ve tek benzersiz bir kahve üyeliği uygulamasıdır. Kahveye ihtiyacınız olan her an size en yakın kahve dükkanından, kahvenizi online olarak sipariş verebilir ve beklemeye gerek duymadan, kahve siparişinizi anında teslim alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, AppStore’dan veya Google Play Store’dan uygulamayı indirip, kahve üyelik sistemine dahil olmak. Böylece bu kolaylığın keyfini siz de çıkarabilirsiniz. Aylık ve yıllık kahve üyeliği seçenekleriyle, her kahve siparişinde ücret ödeme derdiyle uğraşmadan özgürce sipariş verebilirsiniz. Bu sayede, her kahve siparişinizin arası 1 saat olacak şekilde, istediğiniz zaman istediğiniz Frink kahve dükkanı noktasından kahve siparişinizi verebilirsiniz.

Frink
Frink Uygulamasının Kullanıcılarına Sunduğu Avantajlar

Peki bu uygulamanın kahve sever kullanıcılarına sunduğu avantajlar ve ayrıcalıklar neler?

  • Sadece telefon numaranıza gelen aktivasyon koduyla kolayca üye olabilirsiniz. Karmaşık üyelik aşamaları yoktur, sadece saniyeler içinde üye olabilir ve kahve siparişinizi hızlıca verebilirsiniz. Cüzdanınızı çıkarmanıza gerek kalmaz.
  • Aylık veya yıllık ödeme planıyla, her kahve siparişinde ödeme yapma derdinden kurtularak hızlıca kahve siparişinizi verebilirsiniz. Üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilme kolaylığınız da mevcuttur ve taahhütsüzdür.
  • Bu uygulama ile, konumunuza en yakın kahve dükkanlarını görebilir ve eğer oturmak istiyorsanız; en yüksek puanlı Frink noktası, wifi veya açık alanda oturma imkanı gibi seçenekleri filtreleyebilirsiniz. Türkiye genelinde her gün artan 180’den fazla Frink noktasından istediğinizi tercih edebilirsiniz.
  • Uygulamadan sipariş verirken; kahvenizin küçük boy mu büyük boy mu olacağı, laktozsuz sütlü ya da sütsüz mü olacağı gibi seçenekleri belirtebilir ve istediğiniz kahve tercihlerini belirleyebilirsiniz.
  • Eğer hali hazırda herhangi bir Frink kahve noktasındaysanız, sıra beklemeden online sipariş verebilir ve uygulamada çıkan QR kodunu okutarak hızlıca kahve siparişinizi teslim alabilirsiniz.
  • Eğer dışarıdaysanız; uygulamadan sipariş verirken, kaç dakika sonra seçtiğiniz Frink kahve noktasında olacağınızı seçebilirsiniz. Böylece kahveniz geldiğiniz anda hazır olur ve beklemek durumunda kalmazsınız. Frink uygulamasına arkadaşlarınızı davet edebilir, çeşitli indirim kuponlarından ve kampanyalardan faydalanarak kahve keyfinizi arttırabilirsiniz ve arkadaşlarınızla da bu fırsatları paylaşabilirsiniz.

Yeter ki Kahveniz Hiç Bitmesin!

Türkiye’nin her yerinde, her geçen gün artan kahve dükkanı noktalarıyla, kahve siparişi vermek artık çok daha hızlı ve kolay. Kahve dükkanlarında sonu gelmeyen sıralarda beklemek, sıra geldiğinde de siparişin hazırlanmasını beklemek yerine, Frink kahve noktalarından herhangi birini seçip, geldiğinizde kahvenizi hazır bir şekilde bulmak artık mümkün. Özellikle, pandemiyle boğuştuğumuz şu dönemde, sıra beklemek, nakit veya kredi kartı ile ödeme yapmakla uğraşırken sağlığı riske atmak yerine, online ödeme ve siparişin önceden hazırlanması ile de kahve keyfinizden feragat etmeden ve sağlığınızı koruyarak, gününüzü mutlu ve enerjik bir şekilde geçirmeye devam edebilirsiniz.

Kahvesiz yapamayanlar için gereken enerjiyi ve mutluluğu gün boyunca devam ettirebilmek ve zamandan da kazanmak Frink uygulaması ile mümkün. Frink uygulamasını telefonunuza indirerek, bitmeyen kahve kardeşliğine siz de katılabilirsiniz.

Yorum yapın