Sevgili kombinleri nasıl yapılır

Photo of author

By Bilgio.Net

Hayata renk katmak ve anın lezzetini tam almak için yapılabilecek hoş şeyler vardır. Kadınlar monotonluğu giyim ve saç tarzlarında değişiklik yaparak aşmaya çalışırlar. Aslında erkekler de öyle. Her ne kadar erkeklerin gardrobu bayanların ki kadar geniş olmasa da saçlarına verebilecekleri şekiller daha sınırlı olsa da erkeklerde zaman zaman değişiklik isterler.

Sevdiğiniz biriyle benzer bir kıyafeti giymek değişik ama hoş bir uygulamadır. Birbirine bağlılığı gösterir. Bu kombinler kazakta, pijamada, hırkada, gömlekte ve daha başka şeylerde yapılabilir. Evli çiftler evlilik yıl dönümlerinde bu tür hediyeleri tercih ettikleri bilinmektedir.

Her ne kadar adı “sevgili kombinleri” diye geçse de bu tür kombinleri en çok yeni evli çiftler sever. Aşağıda pijama üzerine birkaç sevgili kombini tanıtacağım.

Pijama kombini

Renginden desen ve modeline kadar aynı. Sadece erkek ve bayana göre kesimi farklı yapılmış.Bu tür bir pijamayı sadece kadın giyse pek de albenili olmaz ama birlikte ne kadar da şirin duruyorlar!

Eşofman kombini

Bu çiftimizin kombini farklı renklerde ama uyuma bakar mısınız ?Erkeğin eşofmanı açık mavi renkte. Normalde erkekler mavinin bu tonunu pek tercih etmezler ama eşiyle birlikte olunca gayet sevimli durmuş.

Panpaların pijamaları

Yeni evli iki çiftin grup şeklinde kombin yaptığı pijamalar. Polonun bu ürünlerini internetten uygun fiyata alabilirsiniz.

Elbette her konuda kombin olmaz. Mesela lohusa pijama takımı sadece kadınlara has bir kıyafettir. Sütyen, korse, gecelik ve bir çok iç giyim ürününde kombin olmuyor maalesef..

Bu tür ürünleri mağazada deneyip aynı marka ve modelini gidip interneten satın alanlar var. Neden mi ? Çünkü mağazadan aldığın bir şeyi iade etmek veya değiştirmek istediğinizde mağazacılar bunu kabul etmeyebiliyorlar.

İnternetten aldığınızda ise süresi içerisinde koşulsuz iade hakkınız var. Mağazada, lohusa pijama takımı, korse veya sütyen gibi ürünleri pek deneyemiyorsunuz. İnşallah olur diye satın alıyorsunuz fakat üzerinize olmayınca mal elinizde kalıyor. İnternetten alınca koşullara uygun olarak iade edebiliyorsunuz.

 

Yorum yapın