Türkiye’yi canlı mobese ile canlı izle

Photo of author

By admin

Mobese kameralarının yaygın olarak kullanılması bir çok farklı olanağı ayağımıza getirmiştir. Önceleri trafik ve asayiş denetlemeleri için emniyet birimlerince kullanılan mobese sistemleri şimdilerde turizmden kişisel güvenlik hizmetlerine kadar çok farklı alanlarda kullanılmaktadır.

Koronavirüs nedeniyle evlere kapanmak zorunda olduğumuz bu günlerde memlekette havaların nasıl seyrettiğini de yine mobese kameraları sayesinde öğrenmekteyiz.

Trabzon’da kar mı yağıyor, Ankara’nın trafiği nasıl, Afyon tarafında fırtına mı var, tüm bunları canlı yayın yapan mobese kameraları sayesinde öğrenmek mümkün.

 

Canlımobese.com a girdiğinizde sokağa çıkmanıza gerek kalmadan Türkiye’nin bir çok yerini canlı olarak izleyebiliyorsunuz.

Sitede ayrıca mobese kameralarına takılan ilginç hadiselere de yer verilmektedir. Örneğin;

Tekirdağ’da marketten para çalan öğretmen mobese kameralarına yakalanıyor. Diyarbakırda ise trafikte makas atarak ilerleyen sürücü mobese kameralarından kaçamamış.

Artvin’de meydana gelen fırtınayı da Eminönü civarının anlık görüntüsünü de artık mobese kameralarından takip edebiliyoruz.

Mobese kameralarına her zaman olumsuz şeyler takılmıyor. Örneğin anne ve iki çocuğunu kurtaran tesisatçıyı izleyince yüreğimiz ısınıyor.

Memleket özlemine mola verdiren mobese kameralarının sayısı günden güne artmaktadır. Seyahat etmenin riskli olduğu bu günlerde hiç evinizden çıkmayarak canlimobese.com internet adresine girdiğinizde size memleketinizi canlı olarak takip edebiliyor musunuz ?

Trafikte akan arabalar, marketin önünden bebek arabası ile geçen bir tanıdığınız, pazarın kalabalığı, sahile vuran dalgalar, tünele girip çıkan araçlar ve daha pek çok mobese kameraları sayesinde evinize kadar ulaşmaktadır.

Mobese kameralarının bu denli yaygınlaşmasında belediyelerin ve kamu kuruluşlarının katkısı çok büyük. Mobese görüntülerini ücret istemeden insanlarla paylaşmaları büyük bir amme hizmeti.

 

Yorum yapın