Yeni Yılda Rujum Olmadan Asla!

Photo of author

By Bilgio.Net

Pandemi, maskeler, kayıplar, dünya genelinde hiç alışık olmadığımız düzen değişiklikleri derken çok tuhaf bir yılın içinden geçtik. Hayatımızın büyük bir kısmı evde geçerken, moda ve güzellik dünyası da bu zorlu döneme göre şekillendi elbette.

Maskelerin arkasında kalan dudaklarda bakıma ağırlık verirken, gözlerimizi ön plana çıkardık. Ve sonunda 2020’yi gönderip, gelen gideni aratmasın demeyi başardık! Peki, dünya aşı umuduna tutunmuşken yeni yılda dudaklarımıza nasıl bir güzellik gelecek, yeni trendler hayatımızı nasıl şekillendirecek?

Dudaklar Kararsın Ama İçimiz Asla

Geçtiğimiz yıl sade ve az makyaj trendi hepimizi ele geçirmişken, bu yıl temiz ve canlı ciltler moda ve güzellik dünyasında fırtına gibi esecek. Parlak ve sağlıklı bir cilde sahip olmanın ilk temel adımı ise düzenli bakım.

ruj
Özellikle kış aylarında soğuklardan kolaylıkla etkilenebilen, maskelerin gerisinde havasız kalabilen cildimize önümüzdeki aylarda çok daha özenli bakmamız gerekiyor. Çünkü, 2021 yılının makyaj trendlerindeki bu parlak ciltlere ise, nemli görünümlü dudaklar uyum sağlıyor.

Ruj çeşitleri arasında seçim yaparken, yüz ve dudak yapınızı, sevdiğiniz tarzları baz alabilirsiniz. Elbette ruj fiyatları da çok değişken. Ama yılbaşı sonrası indirim kampanyaları devam ederken, yeni yılda farklı makyaj tarzları denemek için uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Hala Gotik, Hala Büyülü

Geçtiğimiz yıl podyumlarda sık sık karşımıza çıkan gotik ve korku filmlerinden fırlamış tarzdaki makyajlar, bu yıl daha çok tercih edilecek gibi görünüyor. Bordo ve koyu tondaki ruj modellerini ister bir fırça, isterseniz de parmaklarınızı kullanarak bile sürebilirsiniz.

2021 makyaj trendlerinde adeta bir önceki yılın acısını çıkartmak istercesine, ıslak ve parlak makyaj da podyumların ve davetlerin ilk makyaj tarzı tercihleri arasında yer alacak.

Özellikle bu yıl pandemiden kurtulup normal hayatımıza döndüğümüz takdirde, düğün, mezuniyet ve diğer tüm kutlamalarda ışıldamanız şart! Gözlerinizi ortaya çıkarmak için size ve teninize en yakışacak rengi seçerek davetlerde tüm ilgiyi üstünüze toplamak elinizde.

Mat Rujlar Out, Parlak Rujlar In

Evet, geçtiğimiz yıl gerçekten nereye baksak mat dudaklar görüyorduk. Özellikle kuru olmayan, bakımlı dudaklarda muhteşem bir dokunuş yaratan mat ruj, bu yıl etkisini kaybediyor.

Önümüzdeki aylarda başta kırmızı olmak üzere dudakların parlaması hedefleniyor. Sade ve neredeyse fondötensiz bile denecek kadar doğal makyajınıza bu kış ışıl ışıl dudaklarla eşlik edebilirsiniz.

rujTabi ki nude rujlardan da vazgeçmiyoruz. Islak makyaj denemelerinizde nude tonlarla büyüleyici dudaklara kavuşabilirsiniz. Nude renkler aynı zamanda iddialı makyajlarda yüzünüzdeki etkiyi dengelemenize de yardımcı olacaktır.

Yani, maskeler henüz hayatımızdan tamamen çıkıp gitmemiş olsa da, dudaklarınızın ışıltısından vazgeçmeyin deriz. Hafif makyajların özellikle yaz aylarında vazgeçilmez renkleri olan pembe de özellikle likit rujlarda tercih edebileceğiniz bir renk.

Dudaklarınızın Tek İhtiyacı Golden Rose Rujları

Neredeyse koşarak uzaklaşmak istediğimiz zorlu bir yıldan sonra, ruhumuzu ve bedenimizi her fırsatta renklendirmemiz ve ışıl ışıl yapmamız, aynaya baktığımızda gülümsememiz şart! Simler, parlak makyajlar ve elbette bu havalı etkiyi sakinleştirmek için nude rujlar! Nude Matte Lipstick Mini Mix, her an her ihtiyacınızda çantanızda imdadınıza koşabilecek bir set.

Shea Butter, E Vitamini ve Amino Ceramide kompleksi gibi zengin içerikleriyle dudaklarınıza pürüzsüz bir güzellik katacak GR Nude Look Creamy Shine Lips. – Kremsi Parlak Ruj kalem formuyla en sevdiğiniz makyaj malzemeniz de olabilir. Golden Rose’un en beğenilen klasik ve şık ruj serisi ise, en canlı renkleriyle bu yıl hem günlük hem de özel davetlerinizde dudaklarınızda büyülü bir hava yaratacak. Sadece ruj değil, Golden Rose rujları olmadan asla!

Yorum yapın