Veni Vidi Göz Hastanesi muayene ücreti

Photo of author

By Bilgio.Net

Zepto teknolojisi ile katarakt cerrahisi gibi yenilikçi uygulamalar ve No Touch Laser ile bir dakikadan kısa süren lazer tedavileriyle adını duyuran Veni Vidi Göz Hastanesi’nin muayene ücretini öğrenmek için çağrı merkezini aradım.

Veni Vidi Göz Hastanesi muayene ücretleri şubeye göre farklılık göstermektedir. Örneğin Ankara şubesi 80 TL, Caddebostan şubesi ise 170 TL muayene ücreti almaktadır. Diğer şubelerindeki muayene ücretleri de farklıdır.

“Aynı iş neden farklı fiyatlara yapılır ?” diye merak ediyor olabilirsiniz. Bu biraz hastane şubesinin yeri ve popülerliği ile ilgili, biraz da şubedeki doktorların tercih edilmesi ile alakalıdır. Muayene ücretlerinin farklı olması şubelerdeki hasta yoğunluğunu dengelemektedir.

Veni Vidi Göz Hastanesi’nin Caddebostan şubesi hastanenin vitrini durumundadır.  Burada SGK’lı hastalardan muayene ücreti olarak 170 TL istenmektedir.

Hastanenin Bakırköy şubesinin göz muayenesi ücreti ise 100 TL’dir. İstanbul’da yaşıyorsanız ve daha az muayene ücreti ödemek isterseniz Kartal’da bulunan Atalar şubesine gidebilirsiniz. Orada muayene 75 TL’ye yapılmaktadır.

Veni Vidi Göz Hastanesi’nin İstanbul’da bir de Pendik şubesi bulunuyor. Ayrıca Sakarya İlinde de bir şubesi var.

Hastane’nin Ankara’daki tek şubesi Balgat’ta bulunuyor ve muayene ücreti 80 TL.

Veni Vidi Göz Hastanesi telefon numarası

444 0 481 numaralı telefondan çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. İnternet sitesi ise https://www.venividigoz.com/ dir.

Maalesef hastanenin ne muayene ücretleri ne de diğer işlemler için aldığı ücretler ne internet sitesinde ne de hastane şubesinin herhangi bir yerinde yer almamaktadır. Hastalar ücreti öderken öğrenmektedir.

Hastanenin bazı şubelerindeki muayene ücretleri (SGK’lı hastalar için) şöyle:

Caddebostan: 170 TL

Bakırköy:100 TL

Ankara: 80 TL

SGK’lı olmayanlar için veya randevuyu öne çekmek için SGK kapsamı harici muayene olmak isteyenler için muayene ücretleri iki katı ve üzeri olmaktadır.

Bu muayene ücretlerini muayeneye gittiğinizde ödeyeceğiniz asgari rakamlar olarak düşünebilirsiniz. Muayene olduğunuz doktorun uzmanlık durumuna göre ödeyeceğiniz ücrette biraz artma olabilir.

Gözünüzdeki sorunun teşhisi için bazı test ve işlemler gerekebilir. Dolayısıyla gözlüğünüzün derecesini veya göz hastalığınızın ne olduğunu öğrenmek için bu işlemlerin ücretlerini de ödemek durumundasınız . Ve genelde de hastanede yapılan diğer işlemlerin ücretleri muayene ücretine kıyasla çok daha fazla olmaktadır.

Veni Vidi Göz Hastanesi bazı dönemlerde muayene ücretlerinde kampanya yapmaktadır. Kampanyadan faydalanmak isteyenler kampanya şartlarını iyi okumalı ve gerekirse bunu görevlilere hatırlatmalıdırlar.

Çünkü fiyatlandırmada çok fazla kalem bulunmaktadır. Kampanyada bir kalem ücretsiz iken benzer bir kalem ücretli olabilmektedir.

Veni Vidi Göz Hastanesinde muayene olduğunuzda on gün içinde yeniden aynı doktora kontrol muayenesine gittiğinizde ilave ücreti bulunmamaktadır. Fakat on günü geçerse kontrol randevusu da olsa ücret olmaktadır.

Yorum yapın