Xhan giyim yorumları

Photo of author

By Bilgio.Net

Xhan giyim ürünlerini satın alacaksanız internette yer alan yorumları okumadan karar vermeyiniz. Çünkü bu markanın internet sitesi http://xhan.com.tr/  en son kontrol ettiğimde çalışmıyordu. Ayrıca Trendyol gibi eticaret sitelerinde Xhan giyim ürünleri için butik kapandı veya stoklar tükendi şeklinde yer alıyor.

Ayrıca Xhan mağazası nerede diye arasanız bir şey bulamayacaksınız. Görünen o ki firma geçici bir sıkıntı yaşıyor veya kepenkleri kapattı.

İnternet sitesinin alan adı ilk kez 2015 yılında kaydedilmiş. Google daki indeksi silinmiş. Bu demek oluyor ki bu site üzerinden artık e ticaret yapmayacak. Ancak Xhan markalı ürünlerin sonraki zamanda değişik mecralarda satılması söz konusu olabilir.

Firmanın yaşadığı bu sorunun tedarik zincirinde meydana gelen bir kırılma nedeniyle oluştuğunu düşünüyoruz. Bir ihtimal şirket sahipleri başka bir projeye geçmiş de olabilir. Xhan ürünleri ucuz ama kullanım açısından zaman zaman şikayete konu olabilen ürünler. Belki şirket yöneticileri farklı bir mecrada yol almak istemiş veya aynı sektörde kalsalar dahi başka firmalarla başka isimlerle yollarına devam ediyor olabilirler.

Sizlerin Xhan giyim hakkındaki yorumlarınız bizler ve diğer potansiyel müşteriler için değerlidir. Bu yüzden Xhan markası ile yaşadığınız deneyimleri yorum bölümünden yaparsanız mutlu oluruz.

Yorum yapın