1 Yıl Orijinal Parça Garantili Electrolux Servisi

Photo of author

By Bilgio.Net

Beyaz eşya teknolojisinde her zaman gelişimin öncüsü olan Electrolux tarafından üretilen bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi ürünler, Türkiye’de yaygın olarak kullanılıyor. Beyaz eşya cihazlarının kullanımı noktasında ürün kalitesi kadar herhangi bir soruna istinaden alınabilecek profesyonel servis hizmetinin kalitesi de oldukça önemlidir.

Bu kapsamda Electrolux Servis İstanbul merkezi tarafından bölge genelinde çok uzun yıllardır profesyonel servis hizmetleri sağlanmaktadır. Tüm Electrolux beyaz eşya kullanıcılarının karşılaştıkları her sorun için hızlı ve dinamik çözümler üreterek, cihazların yeniden ilk günkü performansında kullanılabilir duruma getirilmesini sağlıyor. Servis ağı oldukça geniş olan servis merkezi, tüketicilerin her talebine hızlı bir şekilde uzman teknik ekibiyle yanıt vermektedir.

Electrolux markalı beyaz eşya cihazlarının kullanımı sırasında karşılaşılan işlev veya performans sorunlarına yönelik olarak dinamik ekibiyle Electrolux Servisi merkezi tarafından hızlı çözümler üretilmektedir. Tam donanımlı servis ekipleri tarafından beyaz eşya arızasının onarımı için gerekli olan müdahaleler yerinde servis hizmeti ile gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde tüketicilerin cihazlarını en kısa süre içerisinde yeniden kullanabilir duruma gelmeleri sağlanmaktadır.

Özellikle de servis merkezi tarafından gerçekleştirilen müdahaleler çerçevesinde cihazın sonraki süreçte ilk günkü performans verimliliğini alarak, uzun süreler kullanılmasını sağlamaktadır. Bu sayede çok daha kaliteli ve çok daha güvenilir bir servis hizmetinden yararlanılabilmektedir. Her Electrolux beyaz eşya arızasına istinaden iletişim numaraları üzerinden kolayca başvuru gerçekleştirilebilmektedir.

Yorum yapın