implant

İstanbul dental implant tedavisi için gerekli tüm sağlıklı koşullara hazır olarak hizmetinizdeyiz. Bireylerin ihtiyaçları arasında ağız ve diş sağlığını kişinin sosyal hayatını etkilemeyecek derecede iyi olması vardır.

Kişinin eğer ağı sağlığı yerinde ise hayati ihtiyaçlarını karşılama konusunda sorun yaşamaz. Örnek olarak yemek yeme, konuşma, gülme, sosyalleşme, soğuk-sıcak içme gibi konularda herhangi bir sorunu olmaz. Yaşadıkları hayattan daha fazla keyif alırlar ve özgüven sorunu yaşamazlar. Aynı zamanda ağrılar yüzünden hareket kabiliyetleri kısıtlanmaz.

Bu noktada dental implant tedavisi son derece önemlidir.

İmplant Tedavisi ne işe yarar?

Ağız ve diş sağlığı konusunda her geçen gün önemli gelişmeler yaşanmaya devam etmektedir. Bir çok kişi diş çürümesi, dişte madde kaybı, diş eti çekilmesi gibi sorunlar yaşar. Bu da diş kaybına neden olabilir. Diş tedavisi konusunda takma diş ve köprü dişler tedavi yöntemleri yanında günümüze daha estetik ve güvenilir yöntemlerin de bulunduğunu ifade etmek gerekiyor.

Diş İmplant yöntemi, diş sorunu yaşayan kişinin ihtiyacına göre yapılan bir tedavi seçeneğidir. İmplantlar, estetik görüntüde bozulma meydana gelmeden dişlerin en uygun şekilde gerekli olan alt yapısını oluşturma işlemidir. Dişler sabit ya da çıkartılabilir olabilir. İmplant için köprü ya da takma dişleri çeneye sabitlemek amacı ile uygulanan bir diş kökü olarak da ifade edebiliriz.

Titantum malzemesinden yapılmaktadır. Dokuya zarar vermez. Eksik olan dişlerin kök işlevi görmesine yardımcı olmasına neden olur. Çene Kemiğine sabitlenen vidalardır. Gerekli olan estetik bu şekilde elde edilir.

İmplant Tedavisini kim yapabilir?

Bu noktada önemli olan Ankara implant tedavisi yapacak olan hekimin  konusunda uzman olmasıdır. Eğer başarılı ve uzun zamandır verdiği hizmetler ile tecrübesi konusunda soru işareti olmayan hekimleri tercih ederseniz alacağınız sonuç beklentilerinizin üstünde olur. Yapılan araştırmalar tecrübeli hekimler tarafından yapılan tedavilerde hata olasılığının olmadığını göstermektedir.

İmplant tedavisi yapan kişinin tecrübeli olması; implantın oluşturulması, sinir ve sinüslerde var olan boşlukların zarar görmemesi, implantın doğru bir şekilde yerleştirilmesi gibi konularda başarılı olması açısından son derece önemlidir. Sitemizi ziyaret etmeniz haline güvenilir diş hekimleri ile görüşme ve onlardan randevu alma şansına sahip olabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here