Adana İlinde Hizmet Veren Prefabrik Ev Firmaları

Photo of author

By Bilgio.Net

Kurulumunun kolay olması, modern bir görünüme sahip olan prefabrik evlerin yaygınlaşmasını sağladı. Sağlamlık ve dayanıklılık konusunda beton evleri aratmayan prefabrik ev yapan firma sayısı hızla arttı. Adana ilinde bulunan firmalar içinde en çok tercih edilen firmaları sizler için derledik. Adana’da hizmet veren prefabrik ev firmaları şunlardır:

 • ADANA HAS PREFABRİK: Adana has prefabrik firması şirket vizyonu olarak teknolojik gelişmeleri günümüze uyarlayan modern tesislerinde birinci sınıf kalitede prefabrik evler üretmektedir. Teknolojinin nimetlerinden sonuna kadar faydalanan firma her bütçeye uygun prefabrik evleri sorunsuz bir şekilde yapıp teslim etmektedir. Firma olarak tüm iklim şartlarına uygun prefabrik evler inşa eden Adana Has Prefabrik firması ev yapımına başlamadan önce müşterilerin fikirlerini inceleyip bu fikirleri projeye dönüştürmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübeleri siz müşterilere aktararak size özel tasarımlar geliştiriyor. Betonarme yapılara göre daha hızlı yapılan prefabrik evler estetik açıdan son derece şık bir görünüme sahiptir. Firma olarak hiçbir müşterimizi fiyat konusunda üzmedik. Prefabrik ev ve villa yapan Adana has prefabrik firması 2001 yılından bu yana hizmet vermektedir. Anahtar teslim prefabrik evler yapan firma ayrıca ön üretimli çelik konstrüksiyon, şantiye bina kurulumu, yaşam konteynırı, inşaat iskelesi, dış cephe kaplaması, iç dekorasyon ve çelik kapı hizmetleri de sunmaktadır.
 • MESUT PREFABRİK: 2010 yılından bu yana hizmet veren Mesut Prefabrik firması prefabrik konteynır imalat işlerine devam etmektedir. Firma 1000 metrekare kapalı bir alanda kurulu fabrika ile hizmetlerine devam etmektedir. Uzman bir kadrosu olan firma prefabrik konusunda Adana ilinin en güvenilir firmalarından birisi haline gelmiştir. Müşteri odaklı çalışan firma çözüm odaklı çalışmaktadır. Ekonomik, hızlı ve dayanıklı prefabrik üreten firma kaliteden öden vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. Ürün ve hizmetlerde müşteri görüşlerini önemseyen firma müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet vermektedir. Mesut prefabrik firmasına http://www.mesutprefabrik.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.
 • UMUTZADE PREFABRİK: 2006 yılından bu yana hizmet veren Umutzade prefabrik firması Adana ili başta olmak üzere Osmaniye, Hatay, Mersin, Niğde, Kahramanmaraş illerine de hizmet vermektedir. Özel proje ürünler üreten firma bugün Adana’nın en popüler prefabrik firması olarak göze çarpmaktadır.
 • DADALOĞLU PREFABRİK: 2006 yılında Adana Kozan doğumlu Tamer Yüceli tarafından kurulan firma bugün Adana ilinde en çok iş yapan prefabrik firması olarak bilinir. Çok amaçlı ofis ve yaşam konteynırı üreten firma yüksek kalite, düşük fiyat ile Adana ilinde en çok tercih edilen firma olarak göze çarpar. Prefabrik firması; prefabrik ofis binaları, prefabrik şantiye yemekhaneleri, prefabrik şantiye wc duş binaları, prefabrik prestij ofis binaları üretmektedir.
 • ADANA VİLLA PREFABRİK: 1999 yılından bu yana hizmet veren firmaya ulaşmak için http://www.adanavillaprefabrik.com/ adresini kullanabilirsiniz. Üretim olarak ilk yıllar

Prefabrik konutlar, ofis binaları, sosyal tesisler, deprem evleri ve hafif çelik yapılar ile başlamış yıllar geçtikçe hizmet çeşitliliğini çelik konstrüksiyon yapılar ve konteynır imalatıyla devam ettirmiştir.

 • ÇİZGİ PREFABRİK: Adana ili ve çevre illere hizmet veren çizgi prefabrik firmasının hizmetlerini incelemek için http://www.cizgiprefabrik.com/ adresini kullanabilirsiniz. Anahtar teslim prefabrik ev projeleri yapan firma konutta kalite hız ve verimliliğe önem vermektedir. Ekonomik evler üreten firma Akdeniz iklim yapısına uygun binalar inşa etmektedir. Müşterilerin beklentileri dikkate alınarak bilgisayar destekli üç boyutlu çizimlerle projeler hazırlayan firma müşteri memnuniyet odaklı hizmet vermektedir.
 • KARDEŞLER PREFABRİK: 1999 yılından bu yana kaliteden ve hizmetten ödün vermeden hizmet veren firmaya http://www.kardeslerprefabrikyapi.com adresinden ulaşabilirsiniz.
 • OSMANLI PREFABRİK: 2008 yılından bu yana hizmet veren firma Akdeniz başta olmak üzere Güneydoğu Anadolu bölgesinde aktif hizmet veren bir firmadır. Firmanın bitirmiş olduğu projeleri görmek için https://osmanliprefabrik.com adresini kullanabilirsiniz.
 • YAMAN PREFABRİK: Adana ilinde hizmet veren firma prefabrik ev, hafif çelik ev ve konteynır imalatı, montajı ve satış sonrası hizmetleri vermektedir.
 • ONUR PREFABRİK: Adana ilinde müşteri odaklı çalışan prefabrik firmasında yeniliklerle uyumlu, sağlam prefabrikler inşa ettirebilirsiniz. Güçlü finansal yapısı bulunan firma Adana ilinde prefabrik çözümlerde bölge halkının en büyük destekçisi olmaya devam ediyor. Firmaya http://www.onurprefabrik.com adresinden ulaşabilirsiniz.

“Adana İlinde Hizmet Veren Prefabrik Ev Firmaları” üzerine 4 yorum

 1. Adana’da hizmet vermekte olan Adasis prefabrik çelik ev sistemleri firmamızın internet sitesini sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle adasis prefabrik ev firması olarak 15 kişilik kadromuz ve 15 yıllık deneyimimiz sektörde hizmet vermekteyiz. Prefabrik Villa, prefabrik bağ evi, prefabrik yayla evi, prefabrik şantiye ofisleri gibi bir çok farklı konsepte prefabrik çözümlerimiz bulunmaktadır. Adana çevre il ve ilçelerinde prefabrik ev, villa, dubleks gibi yapılar yaptırmak isteyenler ve prefabrik modellerimizi incelemek isteyenler internet sitemizi ziyaret edebilir.
  bilgio.net ‘e teşekkürler.

  Yanıtla
 2. dolandırıcıdır sakın inanmayın işi yarıda bırakıp paramızı alıp kaçtı bidahada ulaşılamadı

  Yanıtla

Yorum yapın