Günsan anahtar ve priz modelleri

Photo of author

By Bilgio.Net

Elektrik prizleri bir evde küçük ama uzun ömürlü detaylardır. Ev eşyaları peyderpey değişse de elektrik prizleri ve anahtarlar çok daha uzun süre kullanılır. Bu yüzden başlangıçta kullanışlı ve zevke uygun seçilmesi önem taşır.

Müteahhit prizleri artık işinizi görmüyorsa, yeni nesil şık ve ergonomik prizlerle evinizi donatabilirsiniz. Hatta evinizin boyasını değiştirdikçe (Ev boyanırken çoğunlukla prize de boya sıçrayabiliyor) prizi yeni boyaya göre değiştirebilirsiniz. Böylelikle zamanla priz kenarlarında oluşan inatçı lekelerden de kurtulabilirsiniz.

Günümüzün anahtar ve priz modelleri eskinin basma kalıp ürünlerine göre çok daha geniş yelpazeye sahip. Alacağınız prizi internet sitesindeki ürün sihirbazına giderek seçebilirsiniz. Bu konuda Günsan Priz gayet başarılı bir ürün sihirbazı oluşturmuş.

Önce duvar rengini seçiyorsunuz. Silver Grey, Serenity, Rose Quartz, Lint, Orchid Haze, Fig , Thyme gibi duvar renklerinden birini seçiyorsunuz.

Daha sonra prizin serisini seçiyorsunuz. Eqona, Visage, Fantasy ve Modüler gibi seçenekler var. Bunlardan birini seçiyorsunuz.

3. aşamada da priz çerçevesini seçiyorsunuz. Oldukça fazla seçenek var. Son aşama ise kapak seçimi. Bu seçimi de yapınca size özel prizi oluşturmuş oluyorsunuz.

Günsan Priz internet sitesinde firmanın bayileri de yer alıyor. Seçtiğiniz anahtar ve prizin elle tutulduğunda neye benzediğini merak ediyorsanız siz en yakın bayiye de gidebilirsiniz.

Seçtiğiniz prizi her oda için aynısını kullanmak zorunda değilsiniz. Günsan prizde salon, mutfak,genç odası, çalışma odası ve diğer odalar için tasarlanmış ürünler var.

Priz seçerken fonksiyon seçimini de ihmal etmemek gerekiyor. Kapı otomatiği, zil butonu, üçlü anahtar vs. anahtarlar ve çocuk korumalı, telefon tutucu ve aklınıza hiç gelmeyecek ama gördüğünüzde “tam da istediğim buydu” diyebileceğiniz seçenekler var.

Ve son bir hatırlatma: Aradığınız şey sadece priz değil aynı zamanda dekorasyonda neler moda, neler trend merak ediyorsanız Günsan Priz’in internet sitesinde “Trendler” kısmını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın