Bayana yılbaşı hediyesi ne alabilirim

Photo of author

By Bilgio.Net

Özel günlerde bayanlar hediye bekler. Bu hediyeyi öyle bir seçmek lazım ki hem turnayı gözünden vuralım hem de bir patavatsızlığa imza atmamış olabilir.

Acaba bayana yılbaşı hediyeleri olarak neler alınabilir ? Bu soruyu yanıtlamak için önce birkaç soruya daha cevap vermek gerekir.

Öncelikle hediye alacağımız kişi neyimiz oluyor ? İş arkadaşı ile sevgili aynı olabilir mi ? Elbette aynı olmaz.

İkinci olarak sosyo-ekonomik durumumuz nedir ? Ayranı yok içmeye durumunda iken kuyumcu vitrinindeki gerdanlıkları kesmek niye ?

Üçüncü olarak biraz da olaya pragmatist erkek gözüyle bakmak gerekirse beklentimiz nedir ? Yani hediye ile neyi amaçlamaktayız ? Yılbaşıdır adetten bir hediye sıkıştıralım düşüncesi mi var, son zamanların faturası mı kabardı veya sonraki günler için yatırım mı planlıyoruz ?

Daha başka sorular da var ama öncelikle bu üç soruyu iyi düşünelim ve satın alınacak yılbaşı hediyesinin çerçevesini bu şekilde çizelim. Elbette bir de hediye alınacak kadının ilgi alanları, beğenileri ve beklentileri nelerdir bunları bilmek gerekir.

Aklınızda hiçbir şey yoksa bile güvenilir bir e-ticaret sitesine girip güzel yılbaşı hediyeleri sekmesinden ilerleyerek birkaç iyi alternatife ulaşmak mümkündür.

Eğer evliyseniz veya ufukta evliliğe göz kırpmakta iseniz yılbaşı hediyesi olarak kolye, yüzük, gerdanlık gibi bütçe yoran hediyeler her zaman birinci sırada yer alacaktır. Son bir yılın ihmalkarlığını ve ufak tefek kabahatlerinizi de telafi etmek için bir fırsattır bunlar.

Son zamanlarda kredi kartına fazla yüklendiyseniz ama yine de onu çok seviyorsanız bazı kişiye özel hediyeler var. Bunlar masrafı düşük etkisi büyük kişiye özel kanvas tablo, mini bahçe tasarımı, özel baskılı yastık gibi hediyelerdir.

Eğer yılbaşı hediyesi alacağınız kadın çok yakınınız değil ise mücevher kategorisinden sakınmak gerekir. Giyim kategorisinden de isabet almanız zordur. Kolyenin ucuzu da pahalısı da fazla anlam taşır. Bu nedenle daha genel geçer hediyelere yönelmelisiniz.

Yorum yapın