Çift Kişilik Uykular, Yataş Bedding ile Güzelleşiyor

Photo of author

By Bilgio.Net

Partneriniz ile güne daha dinamik ve mutlu başlamak, iyi bir uykudan geçiyor. İyi bir uykunun öncelikleri, rahat koşulların sağlanmasıdır. Bu durumda, yataklar kaliteli bir uyku deneyimi için temel ihtiyaçtır. Uykunuzun stresli bir süreç haline gelmemesi için, yatakların en iyi konforu sunması gerekmekte. Yataş Bedding, uykunuzu kusursuz konfor ile birleştiren benzersiz çift kişilik yatak modelleri ile sizi huzura davet ediyor.

Çift Kişilik Yatak Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatakların kesintisiz bir uykudaki rolü büyüktür. İdeal bir yatak için değişmeyen tek kriter, gerekli konforu en iyi şekilde sunması. Dolayısıyla çift kişilik yatak seçiminde dikkat etmeniz gereken önemli etkenler, yüksekliği, esneklik kabiliyeti, sertliği ve yumuşaklığı ile anatomik yapıya destek vermesidir. Derinliği düşük olan yumuşak bir yatak, esneklik kabiliyetini kısıtlayabilir ve sizi ağrılı bir güne uyandırabilir. Bazanın kenarlarının açık kalması, sert ahşap kenarların hareket esnasında size zarar vermesine sebep olabilir ve bu şekilde yatağınızdan iyi verim alamayabilirsiniz. Bu nedenle, öncelikle bazanızın ölçülerine uygun bir çift kişilik yatak seçimi yapmanız çok önemlidir.

Bir sonraki adım ise, yatak türünü belirlemenizdir. Yataş Bedding, uygun ölçülerde kriterlerinize uygun ortopedik yatak ve visco yatak modellerini beğeninize sunuyor. Ortopedik yataklar, yay sistemleri ile hareketlere göre omurgayı ve beli destekleyen, sıklıkla tercih edilen bir yatak türüdür. Yatak uzmanı Yataş Bedding, özel teknolojilerle hazırladığı çift kişilik yatak çeşitlerinde farklı sistemleri beğeniye sunuyor. Hybrid, Premium, Pocket Yaylı Seri ve DHT Yaylı Seri gibi en iyi yatak modelleri ile uyku kat sayısını arttırıyor. Gelin, uyku eksperi Yataş’ın modellerine daha yakından göz atalım…

Ergocoil İnfinity Hybrid Seri Çift Kişilik Yatak ile Doğal Çözümler

Çift Kişilik Uykular, Yataş Bedding ile Güzelleşiyor
Diğer yatak modellerine göre iki kat daha fazla yayı bulunan Infinity yatak modeli, omurga ve bele iki kat daha fazla destek sunarak konforunuzu maksimum seviyeye yükseltir. Yataş Bedding’e özel geliştirilen Ultra Waist bel desteği, Active Support teknolojisi ve kişiye özel çalışan Adaptive teknolojisi sayesinde de konforunuzu kişiselleştir ve bu sayede her tarza ve her beklentiye cevap verebilir.

King Master 10.000 ile Uyku Kalitesini Zirveye Taşıyın

Premium Serisine ait King Master 10.000 Çift Kişilik Yatak modelinde, Amerikan yay sistemi kullanılmıştır. DHT Yay Serisinin bu modelinde, 10.000 adet uzunlu kısalı pocket sistemli akıllı yaylar kullanılıyor. Bu sistem, üründe yüksek hava geçirgenliği sağlıyor. Posturflo HD yay teknolojisi ve Hi-Low teknolojisi sayesinde vücudun yatağa temas eden tüm noktaları anında destekleniyor ve bu durum da uykuya geçme süresini kısaltıyor.

Dream Box Çift Kişilik Yatak ile Etkili ve Pratik Çözümler

Çift Kişilik Uykular, Yataş Bedding ile GüzelleşiyorYataş’ın inovasyon ürünü olan Dream Box modeli, roll pack yatak özelliğini taşıyor. Kolay taşınabilen ve hazırlanabilen bu yatak modeli, eski tabuları yıkıyor. Titanyum Matrix teknolojisi kullanılan bu yatak modeli, omurga eğriliğine, baş ve boyun bölgesine daha az basınç uygulayarak size maksimum konforu sunuyor. Bununla birlikte, kılıfının çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir olması, uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

Yeni Nesil Visko Seri Çift Kişilik Yatak ile Huzurlu Geceler

Çift Kişilik Uykular, Yataş Bedding ile GüzelleşiyorRahat ve konforlu uykular için tasarlanmış lateks ve visko yatak modellerinde elastik katmanlar uygulanıyor. Bu katman, vücudunuzun sağladığı basınç ve sıcaklık ile yumuşayıp şekilleniyor ve yükün dengeli şekilde tüm vücuda yayılmasını sağlıyor.

Visko Optimum Support çift kişilik yatak modelinde, hafızalı visko elastik süngeri kullanılıyor. Açık hücre teknolojili olan bu yatak, uyku esnasında klima etkisi gösteriyor. Ürün Adaptive teknolojisi ile vücudun ürettiği nemi %67 oranında dağıtıyor ve %25 oranında da buharlaştırıyor. Nem ve sıcaklık tahliyesi sağlayan bu çift kişilik visco yatak sayesinde uykunuzun bölünmesi  engelleniyor.

Yatak Seçiminde Konforunuzu Üstün Teknolojiyle Buluşturun

Yataş Bedding, teknolojik özellikler ile donatılmış üst segment yatak modellerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Hayatınızı kolaylaştıran birbirinden özgün çift kişilik yatak modelleri, Yataş Bedding’te çok özel yatak kampanyası ve fırsatları ile sunuyor. Anatomik yapınıza ve rahatlığınıza önem veren tasarımları ile birbirinden farklı çift kişilik yatak modellerini inceleyebilir ve Yataş Bedding kalitesiyle güzel uyku deneyimini elde edebilirsiniz.

Yorum yapın