Doğuş form karışık bitki çayı zayıflatır mı ?

Photo of author

By Bilgio.Net

Fazla kiloları vermek sadece estetik değil aynı zamanda bir sağlıklı yaşam tercihidir. Vücuttaki yağ oranı arttıkça insulin hormonunun etkinliği de azalmakta, bu da hem metabolizma dengesini bozmakta hem de şeker, kalp ve böbrekle ilgili hastalıkların oluşumuna zemin hazırlamaktadır.

Ülkemizin önde gelen çay firmalarından olan Doğuş Çayı siyah çay, yeşil çay gibi ürünlerinin yanında form çayları da üretmektedir.

Form çaylarını genellikle diyet yapanlar tercih etmektedir. Normal beslenme düzenini değiştirip, eskisine göre daha az besin tüketen kişilerde vitamin ve mineral eksikliği oluşmakta, form çayları bu eksikliği telafi etmek için tüketilmektedir.

Doğuş form karışık bitki çayı zayıflatır mı ?

Doğuş form karışık bitki çayı zayıflatmaz, kişiyi zayıflatan unsur aldığı günlük kalori miktarının harcadığı kalori miktarından düşük olmasıdır.

Zayıflamak için;

  1. Beslenme düzeninizde değişiklik yapmayarak günlük yaptığınız egzersiz miktarını artırabilirsiniz,
  2. Spor veya egzersiz yapmayarak sadece düşük kalori diyeti uygulayabilirsiniz,
  3. Hem diyet hem de egzersizle zayıflayabilirsiniz,

En etkili ve sağlıklı yöntem 3. yöntemdir. Zayıflama sürecini hızlandırmanız için bol sıvı almak ve boşaltım devinimini hızlandırmanız gerekir. Günde iki bardak Doğuş form karışık bitki çayı içerseniz böbrek ve bağırsak faaliyetlerinde bir miktar hızlanma olacaktır.

Doğuş form karışık bitki çayı ayırca vücudun ihtiyaç duyduğu bazı maddeleri de sağlar.

Yorum yapın