Duloxx 30 Mg Kullananlar Yorumları

Photo of author

By Bilgio.Net

Duloxx 30 Mg Kullananlar Yorumları ile karşınızdayız. Son derece bilinen ve merak edilen ilaçlar arasında olan Duloxxx, çeşitli anksiyete rahatsızlıklıkları, diyabetik sinir ağrıları gibi durumlarda kullanılmaktadır. İlaç Kullananlar ve bu kişilerin yorumları ile alakalı farklı yazılara da bizdekalmasin.com üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Duloxx hangi hastalıkta kullanılır?

Dulox 30mg Tablet depresyon, anksiyete bozukluğu, diyabetik sinir ağrısı, fibromiyalji (vücutta yaygın ağrı ve hassasiyetin olduğu bir durum), nöropatik ağrı ve stres üriner inkontinans tedavisinde kullanılır.

Dulox 30mg Tablet, beyinde sakinleştirici etkisi olan ve sinirleri gevşeten kimyasal habercilerin (serotonin ve noradrenalin) beyindeki seviyesini artırarak çalışır, böylece hastalığınızı tedavi eder. Yemekle birlikte veya yemeksiz alınabilir. Kanda tutarlı bir seviyeyi korumak için bu ilacı her gün sabit bir saatte almanız tavsiye edilir. Duloxx 30 Mg Kullananlar Yorumları ile alakalı çeşitli konuşulan konulardan biri de doz unutulması. Herhangi bir dozu atlarsanız, hatırladığınız anda onu alın. Kendinizi daha iyi hissetseniz bile herhangi bir dozu atlamayın ve tüm tedavi sürecini sonlandırmayın. Belirtilerinizi kötüleştirebileceğinden bu ilaç aniden kesilmemelidir.

Bu ilacın bazı yaygın yan etkileri mide bulantısı, baş ağrısı ve ağız kuruluğunu içerir. Hatta baş dönmesine ve uykululuğa neden olur, bu nedenle bu ilacın sizi nasıl etkilediğini bilene kadar araç sürmeyin veya zihinsel odaklanma gerektiren herhangi bir şey yapmayın. Ancak bu yan etkiler geçicidir ve genellikle bir süre sonra kendi kendine düzelir. Bunlar geçmez veya sizi rahatsız etmezse lütfen doktorunuza danışınız.

Duloxx Yan Etkileri

Bu ilacı alırken kullanan kişilerin belirttikleri ve fiziksel olarak kanıtlanmış yan etkileri şunlardır:

  • Mide bulantısı
  • Baş ağrısı
  • Ağızda kuruluk
  • Uyku hali
  • Baş dönmesi

 

Duloxx 30 Mg Kullananlar Yorumları

Bu ilacı doktorunuzun önerdiği doz ve sürede alınız. Bir bütün olarak yutun. Çiğnemeyin, ezmeyin veya kırmayın. Dulox 30mg Tablet aç veya tok karnına alınabilir, ancak belirli bir zamanda alınması daha iyidir. Çeşitli Duloxx kullanıcı yorumlarını da sizlerle paylaşalım:

  • Oldukça iyi gelen bir ilaç oldu, doktoruma teşekkür ederim.
  • Ciddi mide bulantısı yaptı onun haricinde bir problem olduğunu görmedim.

Duloxx Kullananlar

Bu ilaç ile alakalı hem olumlu hem de olumsuz yapan birçok insan vardır. Bu sebeple doktor tavsiyesi harici kullanmayınız. Dulox 30mg Tablet’in bir dozunu kaçırırsanız, mümkün olan en kısa sürede alınız. Ancak, bir sonraki dozunuzun zamanı yaklaşıyorsa, kaçırdığınız dozu atlayın ve normal programınıza geri dönün. Dozu ikiye katlamayın.

Duloxx 30 Mg Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik. Bu gibi kullananlar kategorisindeki yazılara https://www.bizdekalmasin.com/  adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın