Enjektör temizleyici kullanmak zararlı mı

Photo of author

By Bilgio.Net

Bir çok sürücü enjektör temizleyicilerin işe yarayıp yaramadığını merak ediyor. Bazıları bu tür ürünleri kullanmayı  zararlı bulurken, kimisi deneyenlerin yorumlarına göre hareket etmeyi tercih ediyor.

Daha önce enjektör temizleyici kullananlar var ise deneyimlerini sayfanın altında yer alan yorum bölümüne yazmalarını rica ediyoruz. Böylece enjektör temizleyici dizel katkısı işe yarıyor mu, daha önce bu tür ürün kullananlar ne düşünüyor diğer insanlar da bilgi sahibi olabilecekler.

Aşağıda Würth enjektör temizleyici kullanan birinin çektiği video yer almaktadır. Bu videoda geçen konuşmaları yorum katmadan, hiçbir düzeltme yapmadan aşağıda yayınlıyoruz. İmla hataları olacaktır, yazı diline pek uygun olmayacaktır ama çok şey anlatmaktadır.

VİDEO AÇIKLAMASI

Selamun aleyküm. Bugün ki videomuzda araba için enjeksiyon temizleyicisi sipariş verdim. O geldi. Bakalım nasıl bir şey. Bunun fiyatı, önce bir açalım.

Şöyle bir şey.  Würth, benzin yakıt sistemi ve enjeksiyon temizleyici. Dizeller için de var bu. Bundan benim sonradan haberim oldu, tesadüfen bir arkadaş tarafından paylaşımda bulunmuş, öylelikle Facebook’ta gördüm yani. Tesadüfen gördüm yani. Enjeksiyon temizleyici, benzinin içine koyuyoruz bunu. Ben bunu dükkana sordum, dükkanda 30 TL dediler, internete baktım 24,99 TL’ydi.

İnternetten almak daha mantıklı geldi. İki litre. Bunu hemen yakıta koyalım, şöyle şurada açma yeri var. Fitili taktım, koyalım bakalım. Bakalım arabamıza yararı mı olacak, zararı mı olacak. Videonun altına yazarım. Yorumları göremiyorsunuz, videoyu açtıktan sonra en altta videoları geçten sonra en altta yorumlar kısmı var. Oradan takip edebilirsiniz. Yorumlara yazarım. Faydası olup olmadığını belirtirim.

Bunu satan hep bundan kullanıyoruz diyor, dükkan sahibi. Benzinde yarıdan az, acaba yeterli mi. Çalıştıralım bakalım biraz. Bu videomuzda bu kadar, eğer ki bir problem olursa yararı mı olur zararı mı olur bilmiyorum ama videonun altına yorum eklerim. Bu videomuzda bu kadar, bir sonraki videoda görüşmek üzere, hoşçakalın.

Videomuz ve açıklaması buraya kadar. Sizlerden değerli yorumlarınızı esirgememenizi rica ediyoruz.

Yorum yapın