FujiPlus Klima Sistemleri ile Dört Mevsim Konfor

Photo of author

By Bilgio.Net

Üst düzey verimlilik sunan kalıcı bir iklimlendirme çözümü arıyorsanız, FujiPlus klima sistemleri ile yaşam alanlarınıza konfor kazandırabilirsiniz. İleri teknolojilerle üretilen ve dört mevsim boyunca iklimlendirme sağlayan klima modelleri, hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlarınız için uygun çözümler sunar. Yeni nesil klima sistemleri pek çok fonksiyonel özelliklerle donatılmıştır. Siz de her ihtiyaca cevap veren uygun fiyatlı klima çeşitleri ile etkili bir iklimlendirme sağlayabilirsiniz.

Duvar Tipi Klimalarla Sağlıklı ve Ekonomik İklimlendirme

Split klima olarak da adlandırılan duvar tipi klimalar; ev, işyeri, ofis gibi iç mekanlarda ısıtma ve soğutma çözümleri için tasarlanmıştır. İç ünite ve dış ünite olmak üzere iki parçadan oluşan duvar tipi klimalar iç ünitesi duvara monte edilerek kullanılan cihazlardır. Gerek performans ve verimlilik, gerekse fiyat ve enerji tüketimi bakımından son derece avantajlı ve tasarruflu bu klima modelleri, farklı soğutma/ısıtma kapasiteleri ile üretilir ve düşük enerji tüketimi sağlayarak bütçenizi korur.

9.000 BTU ve 24.000 BTU kapasitesi aralığında üretilen split klimalar, A, A+ veya A++ enerji sınıfı olarak çeşitlenir. FujiPlus Kyoto Serisi, Sakura Klima Serisi, FujiPlus Shina Serisi ve FujiPlus Nebula Serisi olmak üzere pek çok seçenek sunar. Duvar tipi klima fiyatları; Wi-Fi ile uzaktan yönetim, kapasite, enerji sınıfı, model, tasarım ve kullanılan farklı teknolojilere göre değişkenlik gösterir.

Geniş Alanlarda Etkili İklimlendirme Sağlayan Klimalar

Salon tipi klimaların diğer modeli silindirik klimalar olup ayaklı klima olarak da isimlendirilirler. Zeminde kullanmak için tasarlanan bu ideal boyutlu modeller, zarif dizaynı ve ergonomik tasarımı ile tercih sebebidir. 24.000 BTU kapasitesine karşılık gelen alanları iklimlendirmede etkili olan cihazlar, geniş açılı salınımı ile odanın her noktasına ulaşır. Kısa sürede ısıtma ve soğutma işlemlerini gerçekleştiren bu cihazlar, düşük güç tüketimiyle bütçenizi ve çevreyi korumaya yardımcı olur. Uzun ince formu ile fazla yer kaplamaz.

Bu zemin klimaların DC inverter kompresörü, maksimum verim elde etmenizi sağlarken, klimanın hidrofil yapısı, yüksek ısı transferi performansına ve uzun süreli kullanıma olanak tanır. Zemin klimaları, aktif karbon filtresi sayesinde havada dolaşan tüm kir ve toz parçacıklarını hapseder ve temiz bir ortam oluşturur.

Ayaklı klima fiyatları, modelin BTU kapasitesine, fonksiyonel özelliklerine, Wi-Fi bağlantısına, enerji verimliliğine bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Hava Kalitesini Yükselten Hava Perdeleri

Klima çeşitleri arasında yer alan hava perdelerini iş yeri ve ofislerin yanı sıra, evinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ortam ısısını korumak için büyük işyerleri ve mağazalarda kullanabileceğiniz hava perdeleri, evlerde de koku ve nemin önüne geçilmesi için tercih sebebidir. Ev tipi hava perdeleri, genellikle pencere üzerinde monte edilir ve rahat bir kullanım sunar.

Fanı sayesinde ortamda oluşan oluşan kirli havanın dışarı atılmasını sağlarken, özel bir bakım gerektirmez ve uzaktan kumanda ile kolayca yönetilebilir. Hava perdesi fiyatları cihazın teknik özelliklerine ve ısıtıcılı veya ısıtıcısız olmasına bağlı olarak değişiklik gösterir.

Enerji Tasarruflu Tavan Klimaları

Tavana monte edilebilen tasarımı sayesinde yer kaplamadan ısı konforu sunan tavan klimaları, 48.000 BTU ile 60.000 BTU arasında değişen kapasitelerde üretilir. OFF veya Inverter teknolojisine sahip cihazlar, elektrik kesilse dahi en son ayarı hafızasında tutar, elektrik geldikten sonra hafızasındaki modda çalışmaya devam eder.

Mavi hidrofil yapısıyla enerjiden tasarruf sağlayan modeller, yağmura toza ve kire karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Dış ünitenin 6 katmanlı paslanmaz kaplaması, cihazın uzun yıllar parlaklığını korumasını sağlar.

Tavan klima fiyatları, cihazın modeline ve teknik özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. FujiPlus’ın tüm klima modellerine bütçenize uygun klima fiyatları ile siz de kolayca sahip olabilir ve mekanlarınızın havasını değiştirebilirsiniz.

Yorum yapın