İmvu hesap silme linki

Photo of author

By Bilgio.Net

İmvu.com hesabınızı kapatmak istiyor ama hesap silme linkini bulamıyorsanız, aradığınız linke şu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.imvu.com/catalog/web_delete_account.php

Hesabınıza giriş yapmış iseniz bu bağlantı size hesap silmenin olduğu yere götürecektir. Eğer hesabınızdan çıkış yapmış iseniz bağlantı sizi giriş sayfasına yönlendirecektir. Dolayısıyla bağlantının doğru çalışması için öncelikle sitedeki hesabınıza giriş yapın ve yukarıda verilen bağlantı adresini adres çubuğuna yapıştırın.

Hesabınızı silmek için sizden şifrenizi girmenizi isteyecektir. Bunu yaptıktan sonra Devam a basınız.

Bunu yapmakla henüz hesabınızı silmiş olmuyorsunuz. Çünkü imvu.com a kayıt olurken verdiğiniz e mail adresine bir mail gelecektir. Bu maili onaylayınca size hesabınızın silindiğine dair bir mesaj gelecektir. Böylece silme işlemini tamamlamış oluyorsunuz.

İmvu uygulamasını kaldırma

Eğer bilgisayarınıza İmvu uygulamasını kurmuş iseniz, hesabınızı sildikten sonra bu uygulamaya ihtiyacınız kalmayacaktır. Aşağıdaki adımları takip ederek uygulamayı kaldırabilirsiniz.

İmvu uygulamasını kaldırmak için yapılacak işlemler bilgisayarınızdaki Windows sürümüne göre değişmekle birlikte genel olarak bilgisayardaki uygulamayı kaldırmanın adımları şu şekilde olmaktadır.

Bilgisayarınızda Program Ekle/Kaldır bölümünü bulmalısınız. İsterseniz arama bölümüne “Program” yazarak karşınıza gelen seçeneklerden bulabilirsiniz veya önce denetim masasına girersiniz, Program Ekle/Kaldır Denetim Masası’nın altında bulunmaktadır.

Program Ekle/Kaldır a girince imvu.com uygulamasının üzerine geliniz ve Kaldır a basınız. Birkaç aşamaya onay vererek kaldırma işlemi tamamlanır.

Böylece imvu kalıcı hesap silme işlemini gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

İmvu silinen hesabı geri alma

Hesabınızı sildiğinize pişman olduysanız silinen hesabı geri alma işlemleri hakkında bilgi almak için şu bağlantıya gidebilirsiniz:

https://help.imvu.com/s/question/0D51L000055tDYaSAM/ben-sildiim-bir-hesab-tekrar-amak-istiyorum

O bağlantıdaki yazılar İngilizce olacağı için translate yapmanız gerekir. Orada yazan bilgileri buraya kısaca açıklamak gerekirse;

İmvu silinen hesabı geri alma için silme işlemi için size gönderilen onay mailinde hesabınızı yeniden etkinleştirmek için bir bağlantı verildiğini göreceksiniz. O bağlantıya tıklayarak sildiğiniz hesabı geri almanız mümkün.

Eğer önceki mailleri bulamıyorsanız silinen hesabı geri almak için imvu.com da Genel Destek/Devredışı hesaplar yolunu izleyiniz.

Avatar adınızı ve  kayıt olurken verdiğiniz e mail adresinizi hatırlıyor olmanız gerekir. Size hesabınızı kurtarmanız için bazı adımlar göstereceklerdir. Bunları uygulayarak silinen imvu hesabınızı kurtarabilirsiniz.

Yorum yapın