İstanbul Libelle Servisi

Photo of author

By Bilgio.Net

Ev temizliği dendiğinde kadınlarımız için belki de en önemlisi zemin temizliğidir. Uçuşan tozların zemine yapışması sonucunda, yerlerde istenmeyen birçok birikinti oluşabilir. Güçlü çekişe sahip, kaliteli ürünleriyle Libelle elektrik süpürgeleri uzun yıllardır hanımlarımızın tercihleri arasında ilk sıradadır. Elektrik süpürgesinden başka küçük ev aletleri gibi birçok ürün grubu Libelle bünyesinde yer almaktadır.

Libelle ürünleri yıllara meydan okuyabilen, dayanıklı ürünler olsalar da zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak Libelle Servisi hizmeti ihtiyacı oluşabilir. Bu aşamada devreye giren firmamızdan alacağınız hizmetle elektrik süpürgeniz ve tüm Libelle ürünleriniz güven içerisinde tamir edilecektir.

Libelle servis hizmetimiz; konusunda deneyimli personellerle sunduğumuz, Libelle son teknoloji ürünlerinde bilgili bir ekiple gerçekleştirilmektedir. Firmamızı aradığınız anda kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşan ekiplerimiz, ürünün arızasını tespit ederek alternatifli çözüm önerilerini sunacaktır. Sizin onay verdiğiniz biçimde cihazınız tamir edilecek ve en kısa sürede teslimatı sağlanacaktır

Libelle servis hizmetimizde değiştirdiğimiz her parça için 1 yıl garanti sunuyoruz. Bu sayede uzun bir süre boyunca arızalanmadan ürününüzü kullanabilmenizi sağlıyoruz. Yeni çıkan tüm Libelle ürünleriyle ilgili detaylı bir eğitimden geçen ekibimiz, en hızlı ve en titiz şekilde tamirat işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Müşteri hizmetlerimize 7 gün 24 saat boyunca ulaşarak arıza kaydınızı yapabilir, Libelle servis hizmetimiz hakkında kafanızdaki soruları sorabilirsiniz. Firmamıza 444 78 56 numaralı telefondan ya da https://www.libelleservis.org web adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın