İstanbul’da Prefabrik Ev Yapan Firmalar

Photo of author

By Bilgio.Net

Prefabrik evler sökülebilir konutlardır. Çelik konstrüksiyonların birleştirmesiyle oluşan yapılardır. Düz bir zemin üzerine atılan beton üzerine kolayca kurulum yapılır. Prefabrik yapıları 4 mevsim çok rahat kullanabilirsiniz. Dayanıklı, güvenli ve uzun ömürlüdür. Bu yüzden son günlerde prefabrik evlere olan ilgi arttı. Dünyanın kalbi İstanbul’da hizmet veren en kaliteli 10 prefabrik firmasını sizler için derledik. İstanbul’un en kaliteli prefabrik firmaları şunlardır:

1- BİZİM PREFABRİK: Firma hakkında detaylı bilgi için http://www.bizimprefabrik.com

Adresini kullanabilirsiniz. Sektörde bilgi, beceri ve tecrübesini geçmişten günümüze taşıyan firma kaliteli prefabrik hizmet vermektedir. Müşterilerine sorunsuz yaşam alanı sunan firma yüksek kalite ve düşük fiyat politikası ile İstanbul halkının prefabrik konusunda gülen yüzü olmaya devam ediyor. Ekip çalışması ile sorunsuz bir hizmet veren firma hizmet ağını ve kalitesini her geçen gün arttırmaya devam ediyor.

2- ASPER PREFABRİK: Asper Prefabrik firması ev konteynır üretim konusunda Türkiye’nin en güçlü ve seri imalat yapan firmasıdır. Firma 10 yıllık deneyimi ile kaliteli prefabrik yapılar inşa etmektedir. Firma her türlü prefabrik yapı, çelik yapı, konteynır, kabin sistemleri ve su deposu satış hizmeti vermektedir. Firma hakkında daha detaylı bilgi almak içinhttp://www.asprefabrikevfiyatlari.com adresini kullanabilirsiniz.

3- ÜÇER PREFABRİK: İstanbul’da hizmet veren üçer prefabrik hızlı ve kolay montaj yapan firma olarak dikkatleri kısa süre içinde üzerine çekmeyi başardı. Depreme dayanıklı yapılar inşa eden firma uygun fiyat ve müşteri memnuniyet odaklı hizmeti ile İstanbul’da kısa sürede prefabrik firmalar içinde önemli bir yer edindi. Firmaya ulaşmak projeler hakkında bilgi sahibi olmak için http://www.uceprefabrik.com/ adresini kullanabilirsiniz.

4- ÇAKIR PREFABRİK: Prefabrik üretiminde İstanbul’da öncü firma haline gelen firmanın çalışmalarını yakından takip etmek için https://www.cakirprefabrik.com adresini kullanabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir köşesine prefabrik ev yapan firma dünya standartlarında prefabrik hizmeti vermektedir. Her türlü prefabrik yapıyı son teknolojik donanımı ile hayata geçiren firma her bütçeye uygun ödeme kolaylığı ile İstanbul halkına prefabrik hizmeti sunmaya devam ediyor.

5-MAKRO PREFABRİK: Prefabrik ve konteynır üretimi ile İstanbul’da faaliyete geçen firma kısa sürede verdiği kaliteli hizmetle İstanbul’da prefabrik firmalar arasında önemli bir yere sahip oldu. Yaşam konteynırı üreten firmanın projeleri hakkında bilgi sahibi olmak için https://www.makroprefabrik.com/ adresini kullanabilirsiniz.

6- İSTANBUL PREFABRİK: 2009 yılından bu yana hizmet veren firma prefabrik ve hafif çelik üretimi ile hizmet ağını her geçen gün arttırmaktadır. Firma hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve projelerini incelemek için http://istanbulprefabrikyapi.com adresini kullanabilirsiniz.

7- KLAS PREFABRİK: İstanbul ilinde hizmet veren önemli prefabrik firmalarından birisi olan Klas Prefabrik senelerin vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile kalitesini ispat etmiş bir firmadır. Firma birçok alanda hizmet vermektedir. Firmanın vermiş olduğu hizmet alanlarını ve projelerini incelemek için

http://www.klasprefabrik.com/ adresini kullanabilirsiniz.

8-ÖZ İŞ PREFABRİK: 2005 yılında Kazım İşleyen tarafından kurulan firma bugün prefabrik konutlar, ofis binaları, sosyal tesisler, deprem evleri ve hafif çelik yapılar üretmeye devam ediyor. Firma hakkında daha detaylı bilgi almak için http://www.oz-isprefabrik.com/ adresini kullanabilirsiniz.

9-İKRANUR PREFABRİK: Prefabrik konusunda ülkemizin öncü firmalarından birisi olan İkranur Prefabrik firması hayata yeni bakış açıları geliştiren yenilikçi bir firma olarak göze çarpmaktadır. Tecrübelerini teknoloji ile birleştiren firma prefabrik konusunda kusursuz hizmet vermektedir. İstanbul dışında bölge illerde de aktif hizmet veren firmanın projeleri hakkında bilgi sahibi olmak için

http://www.ikranurprefabrik.com adresini kullanabilirsiniz.

10-ELİF PREFABRİK: 1997 yılından bu yana hizmet veren firma 900 metrekare kapalı alan 2000 metrekare açık alanda hizmet vermektedir.

Yorum yapın