İzmir’de Prefabrik Ev Yapan Firmalar

Photo of author

By Bilgio.Net

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte yaşam alanlarımızda bu gelişmelerden etkilenmeye başladı. Bugün insanlar yaşam alanı inşa ettirirken betonarme evler yerine prefabrik yapıları tercih etmektedir. Prefabrik yapılar sökülebilir konutlar olup yapımında sağlam bir metal olan çelik kullanılır. Depreme ve iklim şartlarına uygun olarak tasarlanan prefabrik yapılar beton yapılara göre maliyeti oldukça düşüktür. Sökülüp takılabilen prefabrik yapıları dört mevsim güvenle kullanabilirsiniz. Uzun ömürlü olması, maliyetinin düşük olması, sağlam ve dayanıklı olması prefabrik yapılara olan ilgiyi arttırdı. Prefabrik yapılara ilginin artması ile birlikte bu işi yapan firmalar çoğalmaya başladı. Sizler için İzmir ilinde prefabrik hizmeti veren sağlam ve güvenilir firmaları bir araya getirdik. İzmir ilinde hizmet veren prefabrik firmalar şunlardır:

  • İZMİR DEVELİ PREFABRİK: 2002 Yılında hizmet veremeye başlayan firma İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin birçok yerine prefabrik hizmeti vermektedir. Prefabrik ev, çelik çatı, asma tavan alanında profesyonel hizmet sağlayan firma müşteri odaklı çalışmaktadır. Yaptığı evlere güvenen firma istediğiniz metrekarede yapılar inşa edilmektedir. Siz hayal ettiğiniz prefabrik evleri firma yetkililerine söyleyin onlar sizin yerinize projelendirip hayata geçirsin.
  • UZCAN YAPI: Uzcan Yapı İzmir ilinin köklü prefabrik firmalarından birisidir. Firma depreme dayanıklı tek katlı prefabrik evler imal etmektedir. Yüksek kalite uygun fiyat anlayışı ile hizmet veren firma üretim yaparken iklim ve doğal şartları düşünerek üretim yapmaktadır. Yenilikçi mimari anlayışa sahip uzman ekibe sahip firma hızlı ve eksiksiz hizmet sunmaktadır. Prefabrik konusunda Türkiye’nin büyüyen firması olan Uzcan Yapı İzmir ve çevresindeki bölge halkının prefabrik yapı konusunda gülen yüzü olmaya devam etmektedir.
  • DEMİREL PREFABRİK: Hayalleri inşa ediyoruz sloganı ile kurulan Demirel prefabrik İzmir ve çevre illerinde Prefabrik hizmeti vermektedir. İzmir ilinin Menderes bölgesinde hizmet veren firma yapı malzemesi olarak yanmaz malzemelerle doldurulan sandviç paneller kullanmaktadır. En iyi dizaynı yapan firma olarak göze çarpan firma yüksek kalitede markalaşan inşaat teknolojisini kullanarak kendini ispat etmiş bir firmadır. Firma; Konteynır yapılar, kabinler, bekçi kulübesi, sahra tuvaletleri, plaj giyinme kabinleri, duş kabini, muhtarlık ofisi, toplantı salonu gibi hizmetler vermektedir.
  • TÜRKOĞLU PREFABRİK: İzmir ilinde hizmet veren firma kısa sürede kurulum yapan ve fiyat olarak piyasadaki firmalardan daha uygun fiyata hizmet veren firma olarak göze çarpmaktadır. Firma projeleri 30-45 gün içinde tamamlamaktadır. Prefabrik yapılarda sağlamlığa ve kaliteye önem vermektedir.
  • KONTEYNER YAPI: 2017 yılından bu yana İzmir halkına konteynır hizmeti sunan firma

Prefabrike konutlar, şantiye binaları, sosyal tesisler, hastaneler, okullar, ofis ve yaşam konteynerleri, çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir. İzmir ilinin Bornova ilçesinde hizmet veren firma 500 metrekare kapalı 1000 metrekare açık alan fabrikası ile üretim hizmeti vermektedir. Firma hakkında bilgi almak için https://www.konteyniryapi.com adresini kullanabilirsiniz.

  • YALI PREFABRİK: 1992 yılında kurulan prefabrik firması 27 yıllık geçmişi olan deneyimli bir firmadır. Deneyim ve tecrübelerini çağdaş teknoloji ile birleştiren firma uzman ekibi ile kusursuz hizmet vermektedir. Prefabrik Ev, çelik evler, prefabrik villa, prefabrik konak, prefabrik yalı, prefabrik bağ evi, prefabrik lojman, prefabrik okul, prefabrik sosyal tesis, prefabrik ofis, prefabrik şantiye ve prefabrik çelik hangarlar üreten firma hakkında detaylı bilgi almak için https://www.yaliprefabrik.com adresini kullanabilirsiniz.
  • ASİA PREFABRİK: 2007 yılından bu yana hizmet veren firma 40 bin metrekarelik alanda üretim yapmaktadır. Firma İzmir ili dışında üretimini Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, Suudi Arabistan, Umman, Katar, Fas, Cezayir gibi Orta Doğu ülkelerine ihraç etmektedir. Avrupa standartlarında üretim yapan firma hakkında detaylı bilgi almak için https://www.asiaprefabrik.com.tr adresini kullanabilirsiniz.
  • İZMİR FEZA PREFABRİK: İzmir ili ve ilçelerinde hizmet veren firma prefabrik ev, prefabrik konut, prefabrik yapı ve prefabrik şantiye binalar yapmaktadır. Firma hakkında detaylı bilgi almak için http://www.fezaprefabrik.com adresini kullanabilirsiniz.

 

Yorum yapın