Kezzap Nedir ? Etkileri Nelerdir ? Tedavisi Nedir ?

Photo of author

By Bilgio.Net

Kezzap Nedir ? Etkileri Nelerdir ? Tedavisi Nedir ?

Genellikle kadınlardan intikam almak için kullanılan Kezzap Nedir ? Kezzabın Etkileri Nelerdir ? Gibi soruların cevaplarını bu makalemizde bulabilirsiniz.

Kimya terimi ile Nitrik Asit,halk arasında ise Kezzap olarak bilinir.Üç oksijen,bir hidrojen ve bir azot bileşiminden oluşan bir asittir.Kezzap yani nitrik asit patlayıcı madde olacak kimyasalları nitrata çevirdiği için bomba ya da patlayıcı madde yapımının hemen hemen hepsinde kullanılmaktadır.

Bunun haricinde plastik ve gübre yapımında da kullanıldığı bilinmektedir.Dinamit ve TNT gibi patlayıcı maddelerde de kullanılmaktadır.

Kezzapın insan vucudu ile teması sonucunda vucutta geçmeyecek yaralar oluşturmaktadır.Bu yüzdendir ki insanlar genellikle sinirlendiğinde intikam almak için kezzapı kullanmaktadırlar.Buna verilecek en iyi örneklerden bir tanesi sanatçı BERGEN‘dir.Yüzüne atılan kezzap nedeniyle yüzünde derin yaralar oluşmuş ve tek gözünü kaybetmiştir.İnsan teni ile temas ettiği yer anında yanmaya başlar ve bu yanma büyüyerek devam eder.Büyüme tamamlandıktan sonra vucutta derin yaralar oluşturmaktadır.

Kezzap nedeniyle oluşan yaralar insan teninde bir ömür boyu kalabilmektedir.Günümüzde kullanılan bazı ilaç tedavisi ya da uzun süren ameliyatlar sayesinde yaraların bir bölümü geçmektedir.Ama bu her hastada olan bir durum değildir.

Kezzap sayesinde oluşan yaraları tedavi etmek için yapılan ameliyatlarda genellikle vucuttan alınan yağ dokularının yaralı bölgeye enjekte edilmesi sonucu yapılmaktadır.

Yorum yapın