Köpek gibi yalvartma duası

Photo of author

By Bilgio.Net

Eğer birinin size köpek gibi yalvarmasını istiyorsanız, cinci hocalara, üfürükçülere, medyumlara para kaptırmayınız, Köpek gibi yalvartma duası nı bu makalede paylaşıyoruz.

Bir medyuma veya bu işlerle uğraştığı bilinen bir hocaya gittiğiniz zaman bu dua haricinde göz boyamak dışında başka bir şey yapmayacaktır.

Eğer siz Allah’ın sevgili kulu iseniz, bu zamana kadar ibadetlerinize devam ettiyseniz, temiz kalpli ve inançlı iseniz Allah duanızı kabul edecektir. Aksi halde medyumun, hocanın ettiği duanın size bir faydası olmaz.

Çünkü dinini para ile satanların ahirette nasibi yoktur. İnsanlara manevi yardımları para karşılığı yapan kişinin Allah’ın sevgili kulu olması mümkün değildir.

Bu yüzden Köpek gibi yalvartma duasını siz kendiniz yapsanız hem daha etkili olacak hem de paranız cebinizde kalacaktır.

Köpek gibi yalvartma duası

Aşağıdaki dua Ev kesayyibin minessemâi duası olarak da bilinir ve “Sürekli beni özlesin bensiz yapamasın”, “Sevdiğim adam bensiz nefes alamasın” , “Aşkımdan kudursun” gibi istekleri olan kişilere tavsiye edilir.

Ev kesayyibin minessemâi fîhî zulümatün ver’dün “sevdiğiniz kişinin adı” ve “Senin Adın” berkun yecalune esabiahüm iî azanihim minis-savaiki haze-rel mevt. Kezalike yasubbu bissavaiku min re’si filan ibni fîlane vallahü muhitun bil kâfirin. Ve keza kuttiat lehüm siyabün min narin yasubbu min fevka rüüsihimül hamim. Allahümme sabbe fi re’si filan ibni filane elvec-i veş-şakikate ved-darban. Yusharu bihim ma fî butunihim vel cüludü ve lehüm mekamiu min hadidin. Küllema eradu en yahrucu minha min gammin u-idu fiha ve zuku azabel harik. Kezalike yasda’ re’si filan ibni filane min azabil harik huzuhü feğul-luhü sümmel cahime salluhü sümme fî silsiletin zeruha seb-une ziraen feslikuhü. Kezalike yasubbü alare’si filan ibni filane el veci’ ved darban vel azabel elimi, küllema darbet daribis sindal bi hakkı hazihil esma-i şerantayail şerantayail eşmahin şemahin el ali alâ külli berahim elmu’tezzü fi ulüvvi şemuhiyyeti.  

Dua içeriğini okuduysanız duada sizin isminizin ve sevdiğiniz kişinin isminin geçtiği yerler var bunlara dikkat etmek gerekmektedir.

Bu duayı her namazın arkasından kağıda bakarak veya ezberinizden bu duayı okuyunuz.

Namaz kılmıyorum, yine de bu duayı okuyabilir miyim ?

Namaz kılmayan biriyseniz de bu duayı okuyabilirsiniz fakat dini yükümlülüklerini yerine getirmeyen kişileri ettiği dualar takdir edersiniz ki çok etkili değildir.

Köpek gibi yalvartma duası kaç günde etki eder ?

Allah’ın sevgili kulu iseniz aynı gün etki edebilir. Sevdiğiniz kişinin size gelip köpek gibi yalvarmasını şaşkın gözlerle izleyebilirsiniz.

Bununla birlikte süre vermek doğru değildir. Ne kadar ihlaslı ve temiz kalpli iseniz o kadar çabuk tesir eder.

Allah takdir etmezse istediğiniz gerçekleşmeyebilir. Allah’tan her şeyin hayırlısını istemek gerekir.

Yorum yapın