Köpeklerinizi Loyal Friend Köpek Oteline Emanet Edin, Gözünüz Arkada Kalmasın !

Photo of author

By Bilgio.Net

Evlerin neşe kaynağı olan sevimli dostlarımız genellikle eve dönüş nedenlerimizin arasındadır. Daha kapıyı açmadan kapının ardındaki heyecanı hissetmek, kapıyı açtıktan sonra o şımarık ve mutlu eden halleri, tüm gün stres yaşasanız dahi bir anda hepsini alıp götürmektedirler. Onların en yakın dostu olarak duymuş oldukları güven ve göstermiş oldukları bitmeyen karşılıksız sevgi insanların hayatlarını ciddi anlamda değiştirebilmektedir. Onlarla beraber olduktan sonra kızgınlıklar geride kalır, üzüntüler ise tamamen unutulur. Can dostumuz yanımızda iken tamamen tüm olumsuzluklardan uzaklaşmaktayız. Sadece onunla olup onun tüm pozitif enerjisini alırız.

Hayatımıza bu kadar güzellik kadarken onlarında bizden fazla beklentileri olmaz. Bir gün konuşacak olsalar eminiz ki nasıl sevdiklerini ve nasıl sadakat olduklarını söyleyebilirlerdi. Fakat gözlerinin içine baktığımız zaman saf ve masum bir halde oluyorlar ki aynı küçük bir bebeğin saflığını taşımaktalar.

Loyal Friend Köpek Oteli
Hayatımıza neşe katmış olan can dostumuzu en iyi şartları vermeye çalışmaktayız. İhtiyacını kendimize ya da ailemizden birine nasıl bakıyorsak aynı o şekilde yapmaya çalışırız. Özellikle de yolculuklarımız oluyorsa korkulu anlarında yaşamaya başlandığı noktaya gelmişiz demektir. ‘’Acaba yemek yedi mi? – Bensiz mutsuz olacak mı? – Huzurlu bir şekilde uydu mu? – Onu terk etmiş olduğumu düşünebilir mi?’’ Kısa bir süre ara verdiğimiz zaman bunlara benzer binlerce soru aklımızda yer alır ve endişe içerisinde olmamak için küçük dostumuza en güvenli yeri bulmak için harekete geçeriz. Köpek oteli hayatınızı adamış olduğunuz dostunuzun bakım ihtiyacı nedeniyle oluşan hizmet alanlarından birisidir. Köpek oteli neden önemlidir sizce hiç düşündünüz mü?

Köpek Otelinin Önemi

Köpekler için otellerin olması hayvanseverlerin daha mutlu daha huzurlu bir şekilde günlük yoğunluklarını ve yolculuğa çıkmak zorunda kaldıklarında üstlerinden büyük bir sıkıntıyı almış olur. Çünkü dostları güvenli bir şekilde, veterinerin gözetmenliğinde, eğitim ve aktivitelerle kaliteli bir zaman geçirmesinin huzurunu yaşayacaktır.

Loyal Friend Köpek OteliKöpek oteli arayan herkes dostunun mutlu bir şekilde olacağı yeri tercih etmek ister. Hijyene dikkat edilen, istediği zaman bilgi alabileceği en konforlu yerin olmasına özen gösterirler. Küçük dostları sevenler bilirler ki gün içinde sürekli olarak evde tek başına kalan veya belli alanda barınmış olan küçük dostlar çok mutsuz büyüyebilmekteler. Bu durumda onların huysuzluğuna neden olur. Gün içerisinde her zaman sevgi ve oyun isteyen minik dostlar hem tek başlarına kalmaktalar hem de gelişimleri için önemli olan eğitimleri alamamaktalar. İşte bu noktadaysa araya köpek oteli girmektedir.

Küçük dostunuzu gönlünüz rahat bir şekilde bırakabileceğiniz, sosyal yapabileceğiniz bir ortamdır. Sadece yurt dışı seyahatlerinde değil; gün içerisinde işteyken ya da uzun bir süre eve dönemeyecekseniz köpek oteline bırakarak dostunuzun günlük enerjisini atmasını sağlayabilir ve daha sevgi dolu olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: https://loyalfriend.com.tr

Yorum yapın