Samsung Galaxy J7 ekran değişimi fiyatı

Photo of author

By Bilgio.Net

Samsung Galaxy J7 ekran değişimi sorunu yaşatması zayıf olasılıklı bir telefon. Metal kaplamasının yanısıra cam ekran koruyucuya da sahip telefonun ekranı çabuk kırılır cinsten değil. Bu yüzden ekranınız büyük bir darbe alana kadar muhtemelen böyle bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Koruyucu cam olsa dahi maalesef telefonlarımız zarar görebiliyorlar. Bu konuda bahsedildiği gibi Samsung Galaxy J7 ekran değişimi de bu soruna bir örnek

J7 Ekran Değişimi Yapan Firmalar ve Ücretleri

Firma AdıÜcreti
Cep Hastanesi250 TL
GSM İletişim500 TL

 

Samsung Galaxy J7 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy J7 ile düşük ışıkta canlı renklere sahip detaylı fotoğraflar çekebilirsiniz. Bu özelliğinin yanında selfie çekmek istediğinizde selfie flaşı yardımınıza koşuyor. düşük ışıkta çekim yapmanızı sağlayan bu özellikler telefonun büyük avantajları. Telefonun en önemli özelliklerinden biriyse Secure Folder, yani şifrelenmiş dosyalar. Bu sayede telefonunuzda bulunan fotoğraf videdo gibi size ait her şeyi kişiselleştirebilir, şifreleyip doyalayabilirsiniz. Bir nevi kilit altına almak da denebilir. Bu özelliği telefonu daha detaylı düşünülmüş hassas bir cihaz haline getiriyor.

Güvenli Hizmet

Samsung Galaxy J7 ekran değişimi için yapmanız gerekirse bunu güvenli ve temiz bir hizmet alabileceğiniz bir serviste yapmalısınız. Başta probleminizi ve nasıl meydana geldiğini anlatmalısınız ki telefonunuzun başka bir sorununun olup olmadığı hakkında fikir sahibi olunabilsin ve yeteri kadar incelenebilsin. Ekran kırılma sorunu kısa sürede halledilebilen bir sorundur. Yeni ekranınız orjinal ekranın yerini elbette ki tutmayacaktır ancak kaliteli biir ürün kullanıldığında herhangi bir farklılık hissetmeyeceksiniz. Orjinal ekran için telefonun kendi servisine gitmesi ve daha yüksek maliyetlerle karşılaşmanız olasıdır. Dikkatli çalışan iyi bir teknik servis, kullandığı ürünlerle de size güven vermelidir.

Tamir Sonrası

Telefonunuzun tamiri hakkında sorularınız varsa bize ulaşabiliri her türlü soru ve sorununuz için bize danışabilirsiniz. Özellikle telefon tamiri esnasında özel bilgilerin telefonda olması dolayısıyla yaşanan tedirginliğin yaşanmaması adına iyi bir servisle çalışmanızı, bizden hizmet talep etmenizi tavsiye ederiz. Güvenli serviste tamir sonrası da size herhangi bir problemde yardımcı olma seçeneği sunulması gerekir. Bu yüzden telefonun tamir sürecinden sonra da destek verilip verilmediği hakkında bilgi sahibi olun.

 

 

Yorum yapın