Samsung Galaxy J8 ekran değişimi fiyatı

Photo of author

By Bilgio.Net

Samsung Galaxy J8 Ekran Değişimi için hizmet talep etmeniz ve bize ulaşmanız yeterli. Bu telefonun özelliklerinden bahsetmek gerekirse öncelikle ekran özelliğine değinmek gerekiyor.

Süper AMOLED ekrana sahip telefonun renkleri çok daha canlı ve ekranı da çok daha büyüktür. Geniş ekranın yanısıra ekranın yan kıvrımları da yumuşaktır. Bu da telefonun daha estetik ve yumuşak bir görünüm elde etmesine neden oluyor. Birçok farklı renk seçeneği de kullanıcılan beğenisine sunulmuş. Böylece size en yakın tarzı yansıtan rengi tercih edebilirsiniz.

J8 Ekran Değişimi Yapan Firmalar ve Ücretleri

Firma AdıÜcreti
Cep Hastanesi
GSM İletişim750 TL

 

Samsung Galaxy J8 Özellikleri

Samsung Galaxy J8 aynı zamanda çift arka kameraya sahip. Çekeceğiniz fotoğrafların kalitesi ve canlılığı için bu tasarım oldukça önemli. Fotoğrafa ilgisi olanların özellikle tercih edebileceği bir telefon. Geliştirilmiş kamera modları ve efektleriyle bolca eğleneceğiniz zengin görüntüler oluşturabilir, telefonunuzla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Yüz tanıma teknolojisi de güvenliğiniz için atılmış sağlam bir adım.

Samsung Galaxy J8 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy J8 ekran değişimi için getirilen telefonların birçoüğunda hasar telefonun iç donanımına zarar vermemiş oluyor. Dolayısıyla kısa süreli bir ekran değişimi hizmetiyle sorununuzu halletmeniz olası. Önce problemin ne derece zarar verdiğini anlamak için teknik servisle görüşmeniz gerekiyor. Size telefonunuza uygun yeni ekran fiyatı ve onarım maliyeti bildirilecektir.

Bu konuda hassas davranmanızı öneriyoruz. Kaliteli ürünler kullanan titiz bir servisle kontakt kurmak veya servise giderek teslim etmek çok daha güvenli olacaktır. Kırık ekran camları genellikle sürekli yeniden kırılmasıyla bilinir. Ancak kaliteli malzeme kullanıldığında böyle bir şeyin söz konusu olmaması gerekir. Ufak temaslarla bozulan telefon ekranıyla karşiı karşıyaysanız iyi bir ekran değişimi yapılmamış veya onarımında sıkıntı olmuş demektir.

Bize Ulaşın

Bizim hizmetimizden yararlanmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Titizlikle çalışılan güvenilir ortamlara telefonunuzu emanet etmek sadece takılacak ürünün kalitesi açısından değil, sizin güvenliğiniz açısından da önemlidir. Telefonunuzdaki size ait her şey güvenilir bir serviste güvence altında tamir edilmelidir.

Maalesef son zamanlarda kişisel bilgilerin korunması sıkıntı yaratmaktadır. Bu yüzden bizden hizmet almak isterseniz, Eğer Samsung Galaxy J8 ekran değişimi gerektiren bir durum yaşadıysanız lütfen bize bildirin ve kaliteli bir servis hizmetini güvenle alın.

 

Yorum yapın