Whatsapp profilime kim baktı

Photo of author

By Bilgio.Net

Whatsapp profilime kim baktı, öğrenebilmeniz mümkün mü ?Whatsapp’ta birinin seni takip ettiğini nasıl anlarsın ?

Whatsapp profilime bakanlar kimler diye merak etmeyen var mıdır ? Gizli hayranlarınız, potansiyel sevgiliniz, eski sevgiliniz veya başka bir maksatla sizi takip edenler… Bunları nasıl öğreneceksiniz ?

Whatsapp profilime kim baktı apk indir

Yukarıdaki sözcükle arama yaptığınızda bir sürü uygulama veya web sitesi gelecek. Deneme yanılma yoluyla her gördüğünüz şeyi indirirseniz kişisel bilgilerinizi bol keseden dağıtmış olursunuz. Diyelim ki Whatsapp durumuna gizlice bakanları görmek için kişisel verilerinizi hiç bilmediğiniz ellere teslim ettiniz. Karşılığında Whatsapp profilime kim baktı öğrenebilecek misiniz ?

Bana göre öğrenemeyeceksiniz. Neden mi ? Çünkü Whatsapp insanların kişisel verilerini ve mesajlarını 3. şahıslarla paylaşmıyor.

Söz konusu kendimiz isek whatsapp duruma baktığım görünmesin istiyoruz ama başkası bize aynısını yapsa whatsapp profiline girenleri görmeyi istiyoruz. Whatsapp profilime kim baktı konusunu gizli tutması haklı gerekçelere dayanıyor.

Öte yandan meselenin diğer bir yanı daha var.

Sizin başkasının profiline baktığınız anlaşılsa başkasının profiline bakar mıydınız ? Şimdikine göre bunu biraz azaltırdınız değil mi ?(Vay sen benim ex sevgilimin profiline nasıl bakarsın veya profilimi incelemişsin, bana yazıyorsun galiba meseleleri var örneğin) Bu da gezinme süresini azaltır, kimse kimseyi merak etmez hale gelir. Whatsapp, İnstagram ve Facebook gibi şeyleri cazip kılan unsurlardan birisi de elalemin fotoğraflarına, profiline falan bakıp, karşı tarafın bundan haberi olmayacağından emin olmanızdır.

Bazı Whatsapp profilime kim baktı uygulamaları merak ettiğiniz şeyleri size sunmayı vaat eder ama uygulamayı indirmek için kendi güvenliğinizi riske atıyor da olabilirsiniz. Bugün indirdiğiniz bir uygulama yarın size spam reklam mesajları veya daha da kötüsü virüs/dolandırıcılık sorunları şeklinde dönebilir.

Ben Whatsapp profilime kim baktı konulu uygulamaların ve programların işe yaramadığını düşünüyorum ama siz yine de şansınızı denemek istiyorsanız, aşağıda yabancıların kullandıkları  Whatsapp profilime kim baktı uygulamalarına ilişkin bilgiler veriyorum.

Whatsapp profilime kim baktı android

Bu program , birisinin WhatsApp profiline bakıp bakmadığını ve kim olduğunu nasıl bulacağına odaklanan biri tarafından geliştirilmiştir. Ancak bu uygulama şu anda Google Play Store’da mevcut değil.

Kullanımı kolay bir arayüze sahip ve sadece indirip kurmanız ve birkaç saniye çalıştırmanız yeterli. Bundan sonra, WhatsApp profilinizi son yirmi dört saat içinde kontrol etmiş olan kullanıcıları size gösterecektir.

Bu uygulamayı daha iyi kullanmanıza yardımcı olmak için aşağıda ayrıntılı bir talimat seti verilmiştir:

1.Yukarıda verilen bağlantıdan indirin. Cihazınıza 1mobil uygulama pazarını koymak zorunda kalabilirsiniz. Daha sonra isterseniz kaldırabilirsiniz.
2.Bu uygulamayı yüklemeden önce, Android uygulamalarının bilinmeyen kaynaklardan yüklenmesine izin vermeniz gerekebilir. Bu nedenle, Aygıt Yönetimi altında Ayarlar -> Güvenlik -> adresini ziyaret edin , Bilinmeyen Kaynaklar‘ı işaretleyin.
3. Uygulamayı yükleyin ve çalıştırın.
4.Büyük yeşil renkli ‘ Tara ‘ düğmesine basın.

Whatsapp profilime kim baktı
WhatsApp profilinizi kimlerin görüntülediğini bulmak için tüm kişilerinizi tararken birkaç saniye bekleyin. Tüm kişilerinizi inceledikten sonra, o gün WhatsApp’ta profilinizi ziyaret eden tüm kullanıcıların bir listesini gösterir.

Bu uygulama kullanımı tamamen ücretsizdir, ancak herhangi bir yasa dışı işlev için kullanmayın. Android 2.3 ve daha yüksek sürümlerde çalışır ve üzerlerinde WhatsApp yüklü olan tüm popüler Android akıllı telefonları ve aktif bir internet bağlantısını destekler.

Whatsapp profilime kim baktı iPhone

WRevealer , iPhone veya iPad’de sizi WhatsApp’ta kimin takip ettiğini bulmanızı sağlayan başka bir uygulamadır. Bu uygulama yalnızca iOS cihazları için kullanılmaktadır ve ne yazık ki mevcut bir android sürümü bulunmamaktadır.

WRevealer, iOS 8, 9 + cihazları için bir Cydia tweak’tır, Jailbreak gerekir. Bu ücretli bir tweak tır, ancak işe yarayıp yaramadığını test edebilmeniz için bir günlüğüne ücretsizdir. Memnun kalmadığınızda aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

İPhone / iPad’de WRevealer Nasıl Kullanılır?

1. WRevealer’i cihazınıza yükleyin.
2.Uygulamayı açın, bir giriş ekranı göreceksiniz. Uygulama, bir hesap oluşturmanızı ve seçeneklerinden herhangi birini kullanmadan önce oturum açmanızı ister.
3.Sonra WhatsApp -> Rehber -> Yenile‘yi açın .
4.Bunu yaptıktan sonra, WRevealer’a geri dönün ve sağ taraftaki ‘ Ara ‘ düğmesine basın.
5.Aramak biraz zaman alacak ve arama raporunu size sunacaktır. Ayrıca ileride başvurmak üzere çok sayıda rapor listesi kaydetmenize olanak tanır.


Bu uygulama sadece ilk gün ücretsizdir. Sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yaptığınızda ek bir gün daha ücretsizdir. Ücretsiz kullanım sona erince kullanmaya devam etmek için ödeme yapmanızı ister.

3 farklı abonelik planı bulunuyor. Fiyatı:

  • Aylık 10 dolar
  • 6 aylık 51 dolar
  • Yıllık 84 dolar

 

Yorum yapın